اخبار مرتبط

پیام مساعدی روز سه شنبه درگفت و گو با ایرنا افزود: طی این مدت وقوع بارش های پراکنده باران به همراه وزش باد، گـاهی رگبار باران و رعد و برق و در مناطق مستعد با احتمال ریزش تگرگ پدیده های غالب در این نواحی خواهد بود.
وی یادآورشد: طی ساعاتی از وقت فردا چهارشنبه و پنجشنبه در سطح استان بصورت محلی و پراکنده با افزایش ابر وقوع بارش باران و رعد و برق دور از انتظار نیست.
مساعدی اظهارداشت: همچنین پیش بینی می شود از روز جمعه با نفوذ تدرجی سامانه بارشی به نواحی غربی و جنوب غربی ایران، ناپایداری های جوی در این نواحی افزایش یابد.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: در 24 ساعت آینده آسمان این استان نیمه ابری تا ابری همراه با وزش باد و بطور عمده در قسمت های جنوبی بارش پراکنده باران، گاهی رگبار باران به همراه رعد و برق و وزش تندباد پیش بینی شده است.
مساعدی افزود: در مناطق مستعد با احتمال ریزش تگرگ و در مناطق شمالی و مرکزی به تدریج کاهش ابر و از فردا در برخی نقاط وقوع پدیده مه پیش بینی شده است.
وی یادآورشد: برای 24 ساعت آینده جهت وزش باد شمال غربی تا شمال شرقی با سرعت 10 تا 30 و گاهی تا 38 کیلومتر در ساعت پیش بینی می شود.
وی ادامه داد: سرعت وزش باد در مناطق جنوبی نیز گاهی جنوب شرقی تا شمال شرقی با سرعت 12 تا 38 گاهی تا 48 کیلومتر در ساعت پیش بینی شده است.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: برای 24 ساعت آینده ارتفاع موج دریا در سواحل شمالی و مرکزی 60 تا 120 و از فردا 30 تا 90 سانتیمتر پیش بینی شده است.
مساعدی بیان کرد: در این مدت در سواحل جنوبی ارتفاع موج 90 تا 150 گاهی تا 180 سانتیمتر و از فردا 60 تا 120 سانتیمتر پیش بینی می شود.
وی گفت: فردا در بندر بوشهر جزر اول دریا ساعت 01:39 بامداد، مد اول دریا ساعت 08:05 ، جزردوم ساعت 13:00 و مد دوم دریا در ساعت 19:21 خواهد بود.
7212/6045
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.