اخبار مرتبط

عبدالکریم گراوند عصرچهارشنبه در بازدید از محل اسکان مهمانان نوروزی در دیلم درگفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود:تردد پنج میلیون و 300 هزار خودرو در محورهای استان بوشهر از ابتدای تعطیلات نوروزی به ثبت رسیده است.
وی اظهارداشت: با پایان بارندگی ها هموطنان بیشتری به بوشهرکه از استان‌های گردشگرپذیر کشور است سفر خواهند کرد.
وی با اشاره به نامگذاری سال جدید بنام رونق تولید توسط رهبر معظم انقلاب گفت: اقدام های مثبت و گام های بلندی برای توسعه گردشگری با هدف جذب گردشگر و رونق تولید اقتصادی که در راستای شعارسال خواهد بود انجام خواهد شد.
استاندار بوشهر یادآورشد: محور توسعه این استان بر اساس طرح‌های گردشگری است که رونق بخشیدن به این مهم به ویژه در شهرستان‌های ساحلی امری مهم و ضروری است.
وی گفت: استان بوشهر باتوجه به برخورداری از سواحل زیبا، آب وهوای مناسب، بازارهای تجاری و بویژه مردمان خونگرم و مهمان نواز همه ساله در تعطیلات نوروز شاهد حضور چشمگیر هموطنان از سراسر کشور می شود.
گراوند اظهارداشت: در بازدیدهای صورت گرفته از کمپ های اسکان مهمانان نوروزی ، تمامی کمبودها و نیازهای اساسی بررسی و ارزیابی شده و دستورات لازم برای تخصیص اعتبار صادر تا خدمات دهی بیشتری به گردشگران ارایه شود.
وی افزود: شهرستان دیلم به عنوان دروازه ورودی استان بوشهر از سمت شمال همه ساله میزبان شمار زیادی از هموطنان است که امیدواریم پایه گذار اقدام های خوبی برای توسعه گردشگری این شهرستان باشیم.
وی با تقدیر از میزبانی مناسب دیلم از مسافران نوروزی یادآورشد: باید بهترین خدمات و بالاترین کیفیت به مسافران نوروزی ارائه شود تا با خاطره خوبی استان بوشهر را ترک کنند.
6164/7215/6045
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.