اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر در این آیین گفت: شهرستان گناوه همیشه در زمینه فرهنگ و هنر و ورزش پیشرو بوده و هنرمندان آن در برپایی برنامه های فرهنگی پیشگام هستند.
عباس برزگرزاده، برگزاری شب‌های فرهنگ گناوه را اتفاقی ارزشمند و میمون دانست و از فعالیت کلبه فرهنگ و هنر گناوه توسط هنرمندان و فعالان فرهنگی این شهر تقدیر کرد.
دبیر جشن شب‌های فرهنگ گناوه گفت: شب‌های فرهنگ گناوه فرصتی مغتنم برای آشنایی نسل جدید با تاریخچه، فرهنگ و سنت و تاریخ این شهرستان است.
محمد مظفری افزود: معرفی نخبگان، پیشکسوتان و تاریخ این مرز و بوم به نسل جدید از عمده اهداف این برنامه است.
وی اظهارداشت: شهرستان گناوه بلحاظ استعداد ورزشی از معادن غنی در رشته‌های مختلف است که با اندکی توجه می‌تواند سازنده ورزشکاران نخبه برای تیم‌های ملی شود.
وی با بیان اینکه دولت و شرکت‌های خصوصی در ورزش قهرمانی این شهرستان سرمایه‌گذاری نکردند افزود: هم اکنون تیم‌های فوتبال پرسپولیس، امید و موج گناوه در رده‌های مختلف در سطح لیگ برتر و لیگ‌های یک و دوم فوتبال ایران فعالیت دارند.
در این آیین محمد افتخاری از پیشکسوتان فوتبال، تاریخچه شفاهی فوتبال گناوه را بیان و در پایان از سه پیشکسوت حسینعلی قیصری، صدرالله شمسی آزاد و حیدر مظفری که سابقه بازی در باشگاه‌های پرسپولیس، پاس و آزادی گناوه را دارند، توسط مؤسسه نیمدری سبز، اداره ورزش و جوانان گناوه و باشگاه‌های مربوطه تجلیل شدند.
شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قراردارد.
6043/6164
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.