اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر درآیین برگزاری این مسابقه دو روزه گفت: مهارت آموزی و توسعه آموزش‌های مهارتی نوین پایه گذار کسب و کارهای جدید در بین جوانان است.
عبدالمجید دوراهکی افزود: برگزاری مسابقه آزاد انیمیشن وموشن گرافیک زمینه ساز توسعه کسب وکارهای جدید در سطح کشور است که نقش اساسی در جذب جوانان به مشاغل زود بازده و نوین دارد.
وی ارتقای فرهنگ مهارت‌آموزی، جلب نظر بنگاه‌های اقتصادی صنایع و صنوف در ارتقای مهارت شاغلان، ایجاد فرصت مناسب برای تبادل فنی و تجارب حرفه‌ای بین شاغلان و بنگاه‌های اقتصادی را از هدف های برگزاری این رقابت ها عنوان کرد.
دوراهکی بیان کرد: شرکت کنندگان درمسابقه آزاد مهارت انیمیشن و موشن گرافیک در6 حوزه مهارت آموزی و کارآفرینی، مهارت آموزی و صنعت، مهارت آموزی، دانشگاه و دانشجو، مهارت آموزی و گردشگری، مهارت آموزی و کسب وکار و مهارت آموزی، مدرسه و دانش آموز شرکت می کنند.
وی اضافه کرد: این رقابت ها در دو بخش جداگانه داوری و ارزشیابی می شود و درآیین اختتامیه از چهار نفر برتر در هر حوزه انیمیشن و موشن گرافیگ تقدیر می شود.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر گفت: تمام افرادی که دارای مهارت ساخت و تولید انیمیشن و موشن گرافیک هستند، بدون شرط سنی در این رقابت ها شرکت کردند.
کارشناس مسابقات آزاد مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور گفت: مهمترین نقطه قوت مسابقه آزاد مهارت تربیت تکنسین‌های ماهر در حوزه کسب و کارهای جدید است.
علی رحمتی افزود: رقابت های آزاد مهارت برگرفته از تجارب موفق مسابقه های مهارت در جهان است که در سال های گذشته با موفقیت در سایر استان‌ها برگزار شده است.
وی اضافه کرد: تعامل و تبادل صنعت با آموزش‌های فنی و حرفه‌ای یکی از مزیت‌های برگزاری رقابت های مهارتی است و براساس رویکرد سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای، تیم مدیریتی سازمان پیگیر آن است که مسابقه ها را به صاحبان مشاغل واگذار کند و با توجه به تجربه‌ای که صاحبان صنایع برآمده از دل صنعت دارند، می‌ توان تیم ملی مهارت و منتخب خوبی را راهی مسابقه های ملی و جهانی کرد.
6047/6043
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.