اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، سعید زرین ‌فر روز سه شنبه در نشست با مسئولان جهاد کشاورزی استان بوشهر افزود: هر چند در عرصه تامین آب، کشاورزان به مشکلاتی روبه‌رو هستند ولی دیگر محصول خرما روی دست کشاورزان نمی‌ماند و با حمایت از کشاورزان، وضعیت درآمدی نخلداران بهبود یافته است.
معاون استاندار بوشهر ادامه داد: یکی از ظرفیت‌های مهم کشاورزی استان بوشهر تولید خرما است که اکنون شرایط نخلداران بهبود و محصول خرما از نظر کمی و کیفی ارتقا مناسبی یافته است.
زرین‌فر بدون اشاره به ظرفیت موجود و درحال ساخت سردخانه های استان بوشهر ادامه داد: محصول خرمای این استان دربازارهای داخلی و خارجی متقاضی دارد که این ظرفیت مهمی برای ارتقا بازار این محصول است.
وی گفت:در مقطع کنونی که ایران در جنگ اقتصادی قرار دارد جهاد کشاورزی در مقابله با جنگ اقتصادی دشمن در تولید محصولات و حمایت از تولید کنندگان نقش مهم و تاثیرگذاری دارد.
زرین فر اظهارداشت:تهاجم اقتصادی مانند جنگ نظامی نیست چرا که در این عرصه نیاز به امکانات خاصی است که جهاد کشاورزی در این زمینه نقشی اساسی عهده دار است.
وی بیان کرد: در استان بوشهر نیز در راستای مقابله با تهاجم اقتصادی دشمن در حوزه های مختلف طرح‌های مهمی برای تامین نیازهای جامعه تدوین و عملیاتی شده است.
7212/6045
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.