به گزارش ایرنا، سید محمدعلی مهیمنیان پور روز سه شنبه در جمع خبرنگاران افزود: در این ارتباط 291 نفر آموزش های کارآفرینی و حرفه آموزی را در شهرستان بوشهر فراگرفتند.
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان بوشهر بیان کرد: امسال سه میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار برای تامین مسکن مددجویی در این شهرستان هزینه شده است.
وی اضافه کرد: تاکنون برای بازسازی و تعمیر 67 واحد مسکونی مددجویان این شهرستان یک میلیارد و 611 میلیون ریال به صورت بلاعوض پرداخت شده است.
مهیمنیان‌پور، پرداخت 769 وام ودیعه، تعمیر و خرید مسکن، 120 اجاره خانه، تامین 40 مورد جهیزیه و هدیه ازدواج به ارزش 957 میلیون و 210 هزار ریال و پرداخت 11 میلیارد و 255 میلیون ریال وام از محل صندوق امداد ولایت را از جمله خدمات کمیته امداد شهرستان بوشهر عنوان کرد.
وی اظهار داشت: درزمان حاضر 405 دانش‌آموز و 82 دانشجو زیر پوشش کمیته امداد شهرستان بوشهرهستند که در طول سال در بحث پوشاک، هزینه‌های تحصیلی، کتاب کلاس‌های تقویتی و نوشت‌افزار به آنها کمک می کنند.
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان بوشهر اضافه کرد: جشن نیکوکاری از 13 اسفند در قالب سه پروژه هدیه نوروزی، اکرام و ایتام، ستاره مهربانی و طرح ارزاق شب عید به ارزش سه میلیون ریال تعریف‌ شده است.
وی یادآور شد: بر همین اساس تاکنون خیران 680 میلیون ریال برای شب عید به خانواده‌های زیر پوشش کمک کرده اند.
مهیمنیان پوراضافه کرد: تاکنون 13میلیارد و 102 میلیون ریال مستمری به 2 هزار و 745 خانوار زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان بوشهر پرداخت شده است.
وی یادآور شد: در زمان حاضر یکهزار و 800 حامی مسئولیت 485 یتیم و فرزند محسنین را در شهرستان بوشهر برعهده دارند و تاکنون هشت میلیارد و 500 میلیون ریال به‌حساب به آنان واریز شده است.
6043/6047
انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.