علی اصغر پیوندی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا در بندردیلم افزود: هم اینک استان بوشهر دارای 15 پایگاه دریایی، کوهستانی و جاده ای امداد ونجات است که حدود هشت پایگاه نسبت به دیگر استان های دیگر کشور کمتر است.
وی اظهارداشت: جمعیت هلال احمر استان بوشهر دارای وضعیت قابل قبولی است و یکی از مهم ترین دغدغه های جدی ایجاد پایگاه های امداد و نجات دریایی با مشارکت مدیریت استان است.
پیوندی گفت: با توجه به برخورداری استان بوشهر از 930 کیلومتر مرز دریایی و عملکرد مناسب جمعیت هلال احمر در حوادث احتمالی باید پایگاه های امداد و نجات دریایی این استان قوی و مجهزتر شوند و در سفرهای بعدی اقدام های قابل قبولی انجام خواهیم داد.
رئیس جمعیت هلال احمر اظهارداشت: توسعه هلال احمر استان بوشهر با همت والای خیرین، استاندار و نمایندگان مجلس و فرمانداران انجام خواهد شد.
وی بیان کرد: هلال احمر یک بنیاد خیریه و عام المنفعه بشمار می آید که در هنگام حوادث و بلایا همگام با مسئولان و درکنار مردم است.
وی گفت: شهرستان دیلم با دارابودن نوار مرزی ساحلی نیاز به پایگاه امدادونجات دریایی دارد که امیدواریم در سفر بعدی به استان بوشهر تحقق یابد.
شهرستان دیلم در منتهی الیه شمالی استان بوشهر قراردارد.
6043/6164/7215
انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.