اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، فرماندار دیر درجمع مردم این روستا گفت: به آینده توسعه شهرستان دیر خوش بین هستم و در این راه تلاش خود انجام خواهم داد.
کریم علی حسنی افزود: ساحل زیبای این روستا زمینه و ظرفیت گردشگری دارد و باید از آن استفاده کرد که برای تبدی آن به روستای گردشگری تلاش می کنیم.
وی گفت: از سرمایه گذاران در این روستا حمایت خواهیم کرد.
فرماندار دیر اظهارداشت: پیگیری برطرف کردن مشکلات تلفن ثابت و اینترنت روستا ، احداث موج شکن که حق مردم است و مقدمات زمین چمن مصنوعی روستا انجام می شود.
وی در ارتباط با اشتغال مردم روستا گفت: شرکت های پیرامون باید از نیروی بیکار روستا استفاده کنند تا نرخ بیکاری در روستا کاهش یابد.
علی حسنی بیان کرد: دولت در عمران و آبادانی روستاها تلاش خوبی کرده است و برای همه روستاها کمک اعتباری ماهانه واریز می شود
وی گفت: خدمت بی وقفه به مردم وظیفه مسئولان و ازافتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی است که امروز در دورافتاده ترین نقاط به مردم انجام می شود.
علی حسنی اضافه کرد: همدلی و همکاری مردم روستا با مسئولان باعث شتاب بیشتری برای اجرای طرح عمرانی در این روستا خواهد شد.
نماینده شورای اسلامی درروستای جبرانی گفت: تاکنون اقدامی برای اینترنت روستا انجام نشده است و این مشکل هنوز وجود دارد.
حسین ابراهیمی افزود: زمین چمن مصنوعی فوتبال، بیکاری جوانان، موج شکن برای قایق های صیادی، نصب سرعت گیر، تعریض جاده از شرکت سیراف انرژی تا روستا، تعویض شبکه و ترانس برق ساحل از خواسته های مردم روستاست.
روستای جبرانی با 80 خانوار در قالب 500 نفر جمعیت در 10کیلومتری غرب مرکز دیر قراردارد که شغل اصلی مردم دریانوردی و صیادی می باشد.
6043/7207
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.