اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، فرهاد قلی نژاد روز شنبه در نشست با رئیس کل دادگستری استان بوشهر افزود: در مواردی مشاهده شده برخی ناآگاهانه در دریا نخاله های ساختمانی ریخته و مناطق جزر و مدی را آلوده می کنند.
وی بیان کرد: در این زمینه پس از دریافت گزارش ها با همکاران گارد یگان حفاظت از مناطق مدنظر بازدید و پس از مشاهده تخلف اقدام لازم برای توجیه و مراحل قانونی و قضایی انجام شده است.
قلی نژاد ادامه داد: برای تولید کمتر زباله و کاهش حجم آن باید تلاش کرد زیرا با تلاش همه جانبه و اجرایی کردن راهکارهای عملی می توان از زباله تولید ثروت کنیم.
رئیس کل دادگستری استان بوشهر گفت: محیط زیست را همواره یک مجموعه تخصصی دانسته و در این زمینه آماده هرگونه همکاری در چارچوب قانون هستیم.
علی جمادی افزود: در حوزه مرتبط با محیط زیست باید تلاش کرد که دیدگاه ها را به هم نزدیک‌ و در راستای عمل به قانون منسجم حرکت کرد و همچنین سیاست ها نیز با اعمال فشارهای متعدد تغییر پیدا نکند.
وی بیان کرد: در این ارتباط دادگستری درعسلویه نیز خوب ورود کرده اما سیاست مجموعه نیز باید با ما همراه باشد و ما نیز در دستگاه قضا جز قانون از مسیر دیگری حرکت نمی کنیم.
رئیس کل دادگستری استان بوشهر گفت: در بحث آلایندگی ها نیز حمایت می کنیم تا درعسلویه محیط زیست و حیات وحش آسیب نبیند.
جمادی ادامه داد: در مسیر احقاق حق محیط زیستی مردم، باید در مقابل فشارهای گاه گاه با تکیه به قانون مقاومت کرد.
وی گفت: در حوزه محیط زیست چنانچه طرحی برای پیشرفت تصویب می شود باید دقت کنیم که در آن مردم دچار مشکل و آسیب نشوند.
جمادی تاکید کرد: در حوزه محیط زیست باید با بهره گیری از دانش ملی مسیر را با تکیه برفرهنگ و علم و ‌تخصص بومی پیش ببریم.
7212/6043
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.