اخبار مرتبط

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر با اشاره به امدادرسانی به حادثه دیدگان در ریزش یک مغازه در برازجان گفت: در پی بارش باران‌ دردشتستان یک مغازه در برازجان ریزش کرد و 6 نفر مصدوم شد.

به گزارش ایلنا، حسین درویشی با اشاره به آماده‌‌‌باش بودن امدادگران هلال احمر در استان بوشهر گفت: در پی استقرار سامانه بارشی در استان بوشهر امدادگران در بخش‌های جاده‌ای، دریایی، هوایی، کوهستان، زمینی و شهری به حالت آماده‌‌باش درآمدند و آماده رسیدگی به حادثه دیدگان شدند.

وی با اشاره به بارش باران همراه با رعد و برق در نقاط مختلف استان بوشهر اظهار داشت: در پی بارش باران به ویژه در شهرستان‌های بوشهر، دشتستان، دیلم و گناوه امدادگران به نقاط مختلف سرکشی می‌کنند تا به آسیب‌‌‌دیدگان کمک‌‌رسانی کنند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر از عملیات آواربرداری در برازجان خبر داد و تصریح کرد: در پی شدت بارش باران‌ یک باب مغازه در شهر برازجان شهرستان دشتستان ریزش کرد که این حادثه شش مصدوم درپی داشت.

درویشی ادامه داد: عملیات آواربرداری و رهاسازی مصدومان با حضور سه تیم عملیاتی جستجو نجات شهرستان دشتستان بلافاصله از لحظه اطلاع در محل حادثه آغاز شد.

وی افزود: خوشبختانه تیم عملیاتی جمعیت هلال احمر دشتستان مصدومان را پس از نجات از زیر آوار با همکاری اورژانس به مرکز درمانی برازجان انتقال داد.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.