اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، سیدعلی پاک نژاد روز چهارشنبه به همراه مسئولان در بازدید از مقر فرماندهی پلیس راه این شهرستان به مناسبت هفته ناجا افزود: این فرماندهی سه حوزه شهرستان های گناوه، دیلم و دشتستان را تحت پوشش قرار داده و در انضباط ترافیکی و آرامش و امنیت جاده ها شبانه روزی تلاش می کند.
وی اضافه کرد: پلیس راه با تلاش شبانه روزی و تحمل سختی ها در گرما و سرما و دوری از خانواده، امنیت جاده ها را تامین و به عنوان فرشته نجات انسان ها به شمار می آیند.
پاک نژاد ادامه داد: حوزه استحفاظی جاده های این شهرستان گسترده و باتوجه به موقعیت جغرافیایی و بندری منطقه با تلاش نیروهای خدوم پلیس راه و نیروی انتظامی از امنیت مطلوبی برخوردار است.
فرمانده پلیس راه گناوه هم گفت: در نیمه نخست امسال با حمایت های فرماندار و تلاش ماموران این فرماندهی میزان تصادفات در حوزه استحفاظی این شهرستان کاهش چشمگیری یافته است.
سرهنگ یوسف یزدان پناه افزود: با توجه به بسیاری از حوادث رانندگی به دلیل رعایت نکردن نکات ایمنی و آیین نامه رانندگی رخ می دهد از رانندگان انتظار داریم که تمامی نکات راهنمایی و رانندگی را به عنوان یک وظیفه و ضرورت رعایت و مدنظر قرار دهند.
شهرستان گناوه از محورهای مواصلاتی مهم و پرتردد استان بوشهر است.
6164/6043
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.