اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، سردار خلیل واعظی روز یکشنبه در آیین بزرگداشت هفته نیروی انتظامی در بوشهر افزود: این میزان کشفیات جرائم اقتصادی نسبت به مدت مشابه سال گذشته 212درصد رشد داشته و 78 نفر متهم نیز در این ارتباط دستگیر شدند.
وی ادامه داد: همچنین در این مدت پنج تن و 658کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان بوشهر کشف شد که این میزان مواد مخدر مکشوفه در مقایسه با سال گذشته افزایش 14درصدی دارد.
واعظی یادآور شد: در این مدت 9باند حرفه ای تهیه و توزیع مواد مخدر متلاشی شده است.
فرمانده انتظامی استان بوشهر در باره جرائم اینترنتی و فضای مجازی در این استان اظهارداشت: کلاهبرداری رایانه ای، برداشت غیرمجاز اینترنتی، نشر اکاذیب و هتک حیثیت سه جرم اصلی در فضای مجازی این استان است.
وی گفت: 98 درصد کل جرائم سایبری استان بوشهرتوسط پلیس فتا کشف شده است.
واعظی در ارتباط با آمار تصادفات درون شهری بیان کرد: شهرهای بوشهر، برازجان و دیر بیشترین تصادفات منجر به فوت در حوزه درون شهری را داشته اند.
وی افزود: همچنین تصادف های فوتی در 6 ماه نخست سال جاری در استانب وشهر 29درصد کاهش یافته است که بیشترین تلفات تصادفات درون شهری مربوط به موتورسواران، عابران پیاده و خودرو پراید است.
واعظی اضافه کرد: مجموع کل تصادفات حوزه برون شهری استان بوشهر 8 درصد افزایش داشته ولی تصادفات فوتی 19درصد و تعداد متوفیان حوزه برون شهری نیز 12 درصد کاهش داشته است.
وی بیان کرد: وقوع قتل در استان بوشهر 38 درصد کاهش و کشفیات جرایم خشن در نیمه نخست سال جاری 45درصد رشد نشان می دهد.
واعظی در ارتباط با ویژه برنامه های هفته نیروی انتظامی در استان بوشهر گفت: در این ارتباط 70 برنامه ابلاغی داریم که تاکنون بخشی از آنها شامل حضور کارکنان در نماز جمعه، آئین صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان، تجلیل از کارکنان نمونه اجرایی شده است.
7212/6043
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.