اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، اکبر فرید روز یکشنبه درحاشیه تمرین تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی با تبریک لیگ برتری شدن دریانوردان بوشهر افزود: اتحاد و همدلی در کنار حمایت های همه جانبه مسئولان پارس جنوبی رمز بردهای پیاپی این تیم در مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی پارس جنوبی است.
وی اظهارداشت:با وجود برد قاطع روز گذشته برابر نماینده شهر کرد هنوز هیچ چیز برای پارس جنوبی تمام نشده و تا رسیدن به هدف اصلی مسیر زیادی در پیش داریم.
سرپرست تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی گفت: سطح این فصل از مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی بسیار بالاست و اکثر تیم ها در برابر پارس جنوبی با انگیزه و قدرت دو چندانی ظاهر می شوند که این امر کار را برای برتری پارس جنوبی در مسابقات سخت می کند.
وی همچنین با تبریک صعود دریانوردان بوشهر به لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور گفت: صعود این تیم بعنوان دومین تیم بوشهری به لیگ برتر که با وجود بازیکنان شایسته و متعصب بومی رقم خورد برگ زرینی دیگری را بر تاریخ سراسر افتخار استان بوشهر در عرصه فوتبال ساحلی رقم زد.
فرید یادآورشد: ضمن آرزوی موفقیت برای دریانوردان امیدواریم همچون گذشته شاهد افتخار آفرینی های این تیم محبوب و مردمی در بالاترین سطح فوتبال ساحلی کشور باشیم.
سرپرست تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی گفت: وجود دو نماینده از استان بوشهر در لیگ برتر فوتبال ساحلی خود نشان از جایگاه ارزشمند بوشهر در عرصه فوتبال ساحلی کشور است و اکنون این دو تیم با همراهی یکدیگر رسالت سنگینی در دفاع از نام بوشهر در عرصه فوتبال ساحلی برعهده دارند.
7212/6045
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.