اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، افراسیاب صادقی شنبه شب پس از شکست 9 بر یک تیمش برابر پارس جنوبی بوشهر در جمع خبرنگاران افزود: تیم شهدا چلیچه با 21 امتیازی که تا اینجای فصل کسب کرده پشتوانه بسیار خوبی برای بقا خود در لیگ برتر ایجاد کرده است.
وی در ارتباط با بازی تیمش برابر پارس جنوبی نیز گفت: این تیم یکی از تیم های پر افتخار ایران و حتی دنیاست که بازیکنان ملی پوش زیادی در آن توپ می زنند.
صادقی ادامه داد: بازی با پارس جنوبی برای تیم شهدای چلیچه یک افتخار بود و در مجموع این بازی نکات فنی زیادی از آنها یاد گرفتیم.
وی گفت:دراین بازی تعداد زیادی از بازیکنان به فاصله بسیار کوتاهی تا شروع بازی خود را به بوشهر رساندند و این امر باعث شد تا در بازی نتوانیم نمایش قابل قبولی داشته باشیم.
صادقی در ارتباط با وضعیت مالی تیمش نیز گفت: تیم شهدای چلیچه با هزینه های شخصی اداره می شود و در این ارتباط انتظار داریم با پیدا شدن حامی مالی زمینه تقویت بیش از پیش تیم فراهم شود.
وی گفت: در محموع در استان چهارمحال و بختیاری فرهنگ حمایت مالی از تیم های ورزشی وجود ندارد که این امر باعث مشکلات در ورزش استان شده است.
پارس جنوبی با این برد 47 امتیازی شد و به صدرنشینی خود ادامه داد.
تیم شهدای چلیچه چهارمحال و بختیاری نیز با این شکست همچنان با 21 امتیاز در رده ششم جدول باقی ماند.
پارس جنوبی در هفته نوزدهم بازی ها به مصاف ایفار اردکان یزد می رود و تیم شهدای چلیچه چهارمحال و بختیاری نیز به مصاف شهرداری بندرعباس می رود.
7212/6045
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.