اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، سردار علی رزمجو روز جمعه در نشست با شماری از مسئولان دستگاه های اجرایی استان بوشهر افزود: دفاع مقدس برگ زرینی در تاریخ ایران اسلامی است که با هدف پاسداشت آن ویژه برنامه های متنوعی در این استان پیش بینی شده است.
وی بیان کرد: در این ارتباط سعی شده هر کدام از دستگاه های اجرایی حمایت مطلوبی از برنامه ها داشته باشند.
رزمجو ادامه داد: در ارتباط با تزئین ورودی ادارات به مناسبت هفته دفاع مقدس انتظار داریم با توجه به قرار گرفتن در چهل سالگی عمر انقلاب اسلامی این مهم به مراتب باشکوه و جلوه خاص تری نسبت به سال های گذشته اجرایی شود.
فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر افزود: تجلیل از خانواده های شهدا و ایثارگران اعم از بازنشسته و یا شاغل در دستگاه های اجرایی از جمله برنامه های محوری هفته دفاع مقدس در استان بوشهر است.
وی یادآور شد: برگزاری مرحله دوم رزمایش بزرگ سپاهیان حضرت محمد (ص) نیز از شاخص ترین برنامه های هفته دفاع مقدس در استان بوشهر است.
رزمجو گفت: مرحله نخست رزمایش با همکاری استانداری و سایر مسئولان با کیفیت مطلوب برگزار شد و مرحله دوم نیز با تجمع 20 هزار نفری بسیجیان در بوشهر برگزار می‌شود.
فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر افزود: در این ارتباط پنج کمیته پشتیبانی، مالی، فرهنگی تبلیغی، درمان و امنیتی تشکیل شده تا برنامه های مرتبط با این رزمایش عظیم را هدایت کنند.
وی یادآور شد: در ارتباط با برنامه های هفته دفاع مقدس نیز پیش بینی شده تا مراکز درمانی یک روز ویزیت سرپایی رایگان برای عموم داشته باشند.
رزمجو ادامه داد: 25شهریورماه یادواره شهید گورکی از شهدای امر به معروف و نهی ازمنکر استان در سالن مجتمع فرهنگی هنری 9 دی برگزار می شود که انتظار است شاهد حضوری پرشکوه در این یادواره باشیم.
7212/6043
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.