اخبار مرتبط

هنوز یک هفته از تهدید مکتوب رئیس جمهوری به مرگ در مدرسه فیضیه نگذشته بود که این بار مداح مشهور پایتخت در لفظ، فوت حسن روحانی را پیش‌بینی کرد.

به گزارش جماران، حسین روحانی‌نژاد، معاون امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی ضمن انتقاد از چنین سخنانی می‌گوید: این سازمان نمی‌تواند به منصور ارضی تذکر دهد چون او عضو کانون مداحان نیست.

با این حال نه تنها هنوز این اتفاق نیفتاده و تنها به محکومت لفظی بسنده شده که یک هفته بعد بار دیگر حسن روحانی در مداحی «حاج منصور ارضی» مورد هجمه قرار گرفته است.

حسین روحانی‌نژاد، معاون امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی به سخنان این مداح در روز عرفه واکنش نشان می‌دهد و آن را محکوم می‌کند، اما می‌گوید این سازمان نمی‌تواند برخوردی با این فرد کند چراکه منصور ارضی عضو کانون مداحان نیست.

او با تأکید بر اینکه «چنین مداحی‌ها و اظهارنظرهایی برای جامعه مطلوب نیست»، اضافه می‌کند: «سازمان تبلیغات اسلامی با مداحان همکاری دارد و ما کانون مداحان را داریم منتها برخی عضو نیستند. مثل آقای ارضی که عضو کانون مداحان نیستند؛ بنابراین ما نمی‌توانیم به ایشان تذکر دهیم.»

معاون امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی در همین حال تأکید می‌کند: فردی که حرفی می‌زند باید پاسخگوی سخنانش به مراجع ذی‌ربط باشد و این مراجع باید این مسأله را پیگیری کنند.

 

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.