• کدخبر: 985749
  • منبع: خانه ملت
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

الیاس حضرتی گفت: با منابع حاصل از مدیریت سوخت، می توان یارانه دهک های پایین جامعه را به ازای هر نفر تا 100 الی150هزار تومان افزایش داد و بخشی از منابه را برای بیمه جوانان بیکار اختصاص داد.

به گزارش جماران؛ الیاس حضرتی درباره وضعیت اقتصادی فعلی کشور گفت:فکر می کنم در شرایط فعلی اقتصاد کشور دولت باید اقدامات سریع و اورژانسی انجام دهد.  

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دولت باید به ارتقای نشاط اجتماعی در جامعه توجه کند و در حوزه سیاسی نیز باید اقداماتی مانند آزادی زندانیان سیاسی و روزنامه نگاران و همچنین رفع حصر  و رفع  ممنوعیت های برای رئیس دولت اصلاحات، انجام دهد.      

اقشار ضعیف جامعه از لحاظ درآمدی نباید زیر چرخ سنگین گرانی از بین بروند

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود:در حوزه سیاست خارجی ارتباط دولت باید با کشورهای همسایه و منطقه افزایش یابد.برای رفع مشکلات اقتصادی مردم باید منابع درآمدی جدید ایجاد شود و اجازه نداد که مردم مخصوصا اقشار ضعیف جامعه از لحاظ درآمدی زیر چرخ سنگین گرانی و تورم از بین برود.  

مشتری دست به نقد برای سوخت در مرزهای کشور وجود دارد

حضرتی تصریح کرد: پیشنهاد می دهم که قیمت سوخت افزایش نیابد بلکه باید میزان مصرف سوخت مدیریت و به هر خودرو 60لیتر سوخت در ماه براساس  کارت سوخت تعلق بگیرد چرا که در مرزهای کشور، مشتری دست به نقد برای سوخت وجود دارد و ارز حاصل را می توان تبدیل به ریال کرد تا صرف افزایش یارانه ها شود.

یارانه هر نفر تا 150هزار تومان می تواند افزایش داد

حضرتی  افزود: با منابع حاصل از مدیریت سوخت، می توان یارانه دهک های پایین جامعه را به ازای هر نفر تا 100 الی150هزار تومان افزایش داد و بخشی از منابه را برای بیمه جوانان بیکار اختصاص داد.

انتهای پیام
  • کدخبر: 985749
  • منبع: خانه ملت
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.