اخبار مرتبط

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه انقلاب ایران محصول دین اسلام است، تصریح کرد: دشمنان می خواهند دین و روحانیت را بکوبند و فضای مجازی را که غربی ها مدیریت می کنند در آن هر چه می توانند دروغ علیه مراجع دینی، ائمه جمعه و روحانیت عنوان می کنند.

به گزارش جماران؛ امام جمعه موقت تهران و نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه شهدا مفاخر انقلاب اسلامی هستند، گفت: دین مداری همیشه در تاریخ ایران هزینه داشت و شهدا جان خود را که بالاترین هستی زندگی آنها بود در این راه نثار کردند .

آیت الله سید احمد خاتمی چهارشنبه شب در یادواره 70 تن از شهدای فصل بهار شهرستان ابرکوه با تسلیت سالروز شهادت امام موسی کاظم (ع) افزود: همچنین دفاع از ارزش های دینی در طول تاریخ همراه با هزینه بود. 

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه امروز شاهد اوج توطئه های نظام سلطه علیه انقلاب هستیم، افزود : نظام اسلامی ایران چه کار کرد که دشمنان علیه نظام ما تا این حد دشمنی می کنند. 

وی ادامه داد: به فضل خدا انقلاب به سرعت در حال حرکت و پیشرفت است و به همین دلیل آمریکا، مدام ایران را تهدید کرده و می کند. 

خاتمی با بیان اینکه اتهام ایران چیست، چه گفتیم و چه کردیم که دشمنی علیه ما ادامه دارد، اضافه کرد: اتحادیه اروپا ، فرانسه به شیوه ای ، شبکه های ماهوره ای و فضای مجازی که توسط بیگانگان مدیریت می شود به شیوه دیگری ایران را تهدید می کنند. 

وی با اشاره به اینکه انقلاب ایران شجره طیبه توانمندی دارد، دشمنان با خیانت های خود درصدد ناامید کردن مردم هستند، ادامه داد: به کوری چشم دشمنان و بدخواهان نظام روز به روز قوی تر خواهد شد. 

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه امروز دشمن در سه عرصه می خواهد مقاومت ملت ایران را درهم بشکند، تاکید کرد: در عرصه دین و ارزش های اسلامی دشمنان می خواهند مقاومت مردم را بشکنند که به فضل خدا نخواهند توانست . 

خاتمی با اشاره به اینکه دشمن تلاش دارد سبک زندگی ملت را تغییر دهد، اضافه کرد: سبک زندگی دینی محرم و نامحرم دارد و اختلاط بین محرم و نامحرم ، حرام است، دشمنان می خواهند این ارزشها را بشکنند. 

نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان در ادامه با اشاره به حوادث دیماه سال 1396گفت: در این حوادث به 200 حوزه علمیه حمله شد و آذوقه طلبه ها را به سرقت بردند، به 15دفتر امام جمعه و حسینیه ها هم حمله شد. 

وی بیان کرد: اینها مراکز دینی اند و می خواهند مقاومت دینی مردم را بشکنند که مومنان باید به هوش باشند. 

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه انقلاب ایران محصول دین اسلام است، تصریح کرد: دشمنان می خواهند دین و روحانیت را بکوبند و فضای مجازی را که غربی ها مدیریت می کنند در آن هر چه می توانند دروغ علیه مراجع دینی، ائمه جمعه و روحانیت عنوان می کنند. 

وی با اشاره به اینکه دشمن می خواهد صدای ملت را در بیاورد و به اقتصاد ضربه بزند، افزود: اقتصاد ایران بیمار است و درمان آن تحقق اقتصاد مقاومتی است که مورد تاکید مقام معظم رهبری است. 

آیت الله خاتمی ادامه داد: تولید کنندگان باید برای محصول با کیفیت و ملت هم باید با خرید کالای ایرانی تعصب داشته باشند که این کار خنثی کردن توطئه های دشمنان است. 

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه دشمن در عرصه سوم ، تلاش دارد مقاومت ملت را در عرصه سیاسی بشکند و به فضل خدا نتوانست و نخواهد توانست، تاکید کرد: ملت به نظامشان اعتماد دارند و به صراحت می گوییم مستقل ترین کشور جهان ایران است و هیچ قدرتی حق ورود به حاکمیت ما را ندارد. 

وی گفت: ملت در عرصه سیاسی در این 40 سال عمر انقلاب 35 بار سرنوشت خود را با اجرای قانون اساسی رقم زد ، رییس جمهوری و نماینده مجلس و ... انتخاب کردند که در تاریخ ایران این موضوع سابقه ندارد. 

خاتمی تصریح کرد: خدمات و تلاش های خوبی در 40 سال اخیر در ایران انجام شد، بحمدالله در عرصه عدالت هم تلاش شده است . 

وی با بیان اینکه دشمنان گردنه های سختی برای ما درست کردند، یادآور شد : ملت از این گردنه های سخت به خوبی عبور کردند، باید با اتحاد و انسجام ملی در تداوم انقلاب که از آثار خون هزاران شهید است، تلاش کنیم . 

امام جمعه موقت تهران در سفر به ابرکوه با خانواده معظم شهیدان عبدالرحمن ، حسین و محمد آدمی دیدار و از ایثار و فداکاری آنان تجلیل کرد. 

در این یادواره که فرماندار، ائمه جمعه ابرکوه و بخش بهمن و جمعی از مسئولان، خانواده های معظم شهدا و قشرهای مختلف مردم حضور داشتند، یکی از مداحان در سوک شهادت امام موسی کاظم (ع) مدیحه سرایی کرد. 

شهرستان ابرکوه 275 شهید ،33 آزاده و 560 جانباز سرفراز در دوران هشت سال دفاع مقدس تقدیم انقلاب کرده است. 

مرکز شهرستان 53هزار نفری ابرکوه در 140کیلومتری جنوب غربی شهر یزد قرار دارد. 

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.