• کدخبر: 739768
  • منبع: انرژی امروز
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

حسینی با اشاره به ارسال تخلفات نفتی احمدی نژاد به کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، گفت: مقرر شده اعضای کمیته کمیسیون بودجه که مسئول بررسی موضوع تخلفات نفتی احمدی نژاد هستند در هفته جاری با تشکیل نشستی این موضوع را بررسی کنند.

به گزارش جماران؛ عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، گفت: گزارش تخلفات احمدی نژاد به صورت یک کتابچه از سوی دیوان محاسبات در اختیار کمیسیون متبوعش قرار گرفته است.

محمد حسینی با اشاره به ارسال تخلفات نفتی احمدی نژاد به کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، گفت: مقرر شده اعضای کمیته کمیسیون بودجه که مسئول بررسی موضوع تخلفات نفتی احمدی نژاد هستند در هفته جاری با تشکیل نشستی این موضوع را بررسی کنند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه گزارش تخلفات از سوی دیوان محاسبات به صورت یک کتابچه در اختیار کمیسیون قرار گرفته است، افزود:در این گزارش به تفکیک هر سال میزان مغایرتی که نسبت به قانون بودجه آن سال وجود داشته مشخص شده و ایرادات قانونی آن و میزان تخلفات مطرح شده است.

نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه پرونده تخلفات نفتی دولت دهم به دادسرای دیوان محاسبات ارسال شده است، تصریح کرد: درباره ۲ پرونده در دادسرای دیوان محاسبات رای صادر شده است و یکی از آنها در مرحله تجدیدنظر قرار دارد، لذا مقرر شده که در نشستی با حضور  نمایندگان دیوان محاسبات در هفته جاری این موضوع بررسی شود

انتهای پیام
  • کدخبر: 739768
  • منبع: انرژی امروز
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.