• کدخبر: 739748
  • منبع: انرژی امروز
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

رهبر کاتولیک‌های جهان اعلام کرد اختلاف نظرهای شدیدی با ترامپ در زمینه‌های مختلف دارد.

به گزارش جماران، به نقل از رویترز، پاپ فرانسیس رهبر کاتولیک‌های جهان اعلام کرد، با وجود اختلاف نظرهایی شدیدی که با دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در زمینه‌هایی مانند مهاجرت و تغییر اقلیم و آب و هوا دارد اما دیداری صمیمانه با وی در واتیکان خواهد داشت.

اولین دیدار دونالد ترامپ با پاپ فرانسیس اواخر ماه میلادی جاری در واتیکان برگزار خواهد داشت.

 پاپ فرانسیس اظهار کرد، قبل از این که دیداری با ترامپ داشته باشد و نظرات وی را بشنود قضاوتی در مورد او انجام نخواهد داد.

پاپ فرانسیس در یک کنفرانس خبری اظهار کرد: حتی اگر یک نفر متفاوت فکر کند ما باید درمورد آن چیزی که وی فکر می‌کند صادق و صمیمی باشیم.

وی افزود: موضوعات در طول صحبت‌های ما به وجود خواهد آمد.من چیزی را که فکر می‌کنم خواهم گفت و او نیز نظرات خودش را ابراز خواهد کرد اما هرگز نخواسته‌ام که قبل از شنیدن صحبت‌های این فرد قضاوتی بکنم.

پاپ سال گذشته در خصوص اظهار نظری که ترامپ درباره ساخت دیوار مرزی بین آمریکا و مکزیک و همچنین مهاجرت داشت، اظهار کرد، کسی که این دیدگاه‌ها دارد، «مسیحی نیست».

پاپ در خصوص این که زمینه‌های مشترکی بین وی و ترامپ برای گفت‌وگو وجود دارد، افزود: همیشه درهایی وجود دارند که بسته نشده‌اند. ما نیازمند درهایی هستیم که قسمتی از آن‌ها باز است که وارد آن بشویم و در موردچیزهایی که بین ما مشترک بوده صحبت کنیم و قدم به قدم رو به جلو برویم. 

انتهای پیام
  • کدخبر: 739748
  • منبع: انرژی امروز
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.