اخبار مرتبط

در راستای انتقام گیری خون شهید "حارث عبد علی السودانی"، مقرهای وابسته به داعش به طور کامل تخریب و دو خودروی بمب گذاری شده منهدم شد و ۹۶ داعشی به هلاکت رسیدند.

ارتش عراق اعلام کرد، در پی حمله هوایی به منطقه القائم در استان الانبار ۹۶ تروریست از جمله یکی از نزدیکان ابوبکر البغدادی سرکرده گروهک تروریستی داعش به هلاکت رسید و شش پایگاه وابسته به داعش در این منطقه تخریب شد.

به گزارش جماران، به نقل از سایت شبکه سومریه نیوز، گروه اطلاع‌رسانی جنگ عراق در بیانیه‌ای اعلام کرد، در راستای انتقام گیری خون شهید "حارث عبد علی السودانی" که لباس ذلت و خواری را بر تن داعش کرد وزارت کشور-تیم اطلاعاتی الصقور- با هماهنگی عملیات مشترک عراق عملیاتی را علیه مواضع تجمع داعش در منطقه القائم در استان الانبار در غرب عراق ترتیب داد که در جریان آن شش پایگاه مهم را توسط جنگنده‌های نیروی هوایی این کشور هدف حمله قرار داد.

این بیانیه افزود، در نتیجه این حملات مقرهای وابسته به داعش به طور کامل تخریب و دو خودروی بمب گذاری شده منهدم شد و ۹۶ داعشی به هلاکت رسیدند.

از بارزترین کشته شدگان در جریان این حمله می‌توان به "ظافر ابراهیم الراوی"، ملقب به "ابو ایمن" اشاره کرد که یکی از نیروهای امنیتی و "ملا هاشم فرحات" یکی از رهبران سابق در تلعفر و از نزدیکان ابوبکر بغدادی سرکرده داعش است.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.