اخبار مرتبط

سرنوشت ریاست دانشگاه آزاد و هزاران جوان ایرانی در انتظار تصمیم وزیر علوم است

گزارشی از آخرین بررسی کمیسیون درباره پرونده تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان ارائه شده است.

به گزارش جماران؛ سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از اعلام نتیجه تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان تا پایان شهریور خبر داد.

میرحمایت میرزاده سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه امروز (دوشنبه 6 شهریور) کمیسیون متبوعش، اظهار داشت: جلسه امروز کمیسیون با حضور آقای فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد و ایشان در این جلسه به بیان برنامه‌های خود برای اداره دانشگاه آزاد پرداخت.

وی افزود: همچنین اعضای کمیسیون پیگیر آخرین خبرها از مشکل پذیرش دانشجویان کارشناسی‌ارشد دانشگاه آزاد و سوءتفاهمی که در این رابطه میان وزارت علوم و دانشگاه آزاد ایجاد شده بود، شدند که آقای رهبر نیز به توافق قبلی دانشگاه آزاد با وزارت علوم اشاره و تاکید کرد که دانشگاه‌هایی که دارای دانشجو در مقطع دکترا هستند باز هم می‌توانند در مقطع کارشناسی‌ارشد دانشجو بگیرند.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: همچنین گزارشی از آخرین بررسی کمیسیون درباره پرونده تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان ارائه شد و مقرر شد از افراد حقیقی و حقوقی مرتبط با این پرونده دفاعیه خواسته شود تا بتوانیم این پرونده را برای ارسال به صحن علنی تا آخر شهریور آماده کنیم.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

سرنوشت ریاست دانشگاه آزاد و هزاران جوان ایرانی در انتظار تصمیم وزیر علوم است

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.