اخبار مرتبط

نایب رئیس مجلس تاکید کرد که پرداخت حقوق ۲۳ روزه نیروهای ارتش و سپاه باید به صورت جدی پیگیری شود تا حقوق آنها تمام و کمال پرداخت شود.

 

به گزارش جماران، مسعود پزشکیان در جلسه علنی امروز (دوشنبه) در پاسخ به اخطار قاضی‌پور درباره تاخیر در پرداخت حقوق نیروهای ارتش و سپاه آن هم به صورت ۲۳ روزه گفت: اگر دولت چنین کاری انجام داده، قابل قبول نیست. دولت نباید حقوق هیچ ارگانی به خصوص نیروهای مسلح و عزیزان در نیروهای ارتش و سپاه را ۲۳ روزه پرداخت کند. این موضوع باید به صورت جدی پیگیری شود.

وی به حضور امیر حاتمی در مجلس اشاره کرد و گفت: از حضور امیر حاتمی در مجلس تشکر می کنیم و از ایشان می‌خواهیم این موضوع را پیگیری کند تا حقوق این افراد هر چه سریعتر پرداخت شود.

به گزارش جماران، نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه در اخطاری مطرح کرد: رئیس‌جمهور براساس اصل ۱۲۱ قانون اساسی برای دفاع از مرزها و حفظ استقلال سیاسی و اقتصادی کشور سوگند خورده است که این جز با حمایت از نیروهای مسلح مقدور نیست.

وی افزود: امروز حقوق نیروهای مسلح، ارتش و برادران سپاه به صورت کامل پرداخت نشده است. ارتشیان و سپاهیان که وظیفه پاسداری از مرزهای جمهوری اسلامی و تمامیت ارضی را دارند مستوجب این نوع برخوردها نیستند.

نماینده ارومیه افزود: از طرف دیگر حقوق آنها حداقل ۷۰۰ هزار تومان کمتر از حقوق کارمندان است که در این شرایط حقوقشان نه تنها با تاخیر پرداخت می شود که حقوق ۲۳ روزه به جای ۳۰ روزه می گیرند.

قاضی پور از پزشکیان خواست که به‌عنوان رئیس جلسه به آقای نوبخت ابلاغ کنند که حقوق نیروهای ارتش و سپاه به موقع پرداخت شود.

 

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.