اخبار مرتبط

دبیرکل جمعیت آبادگران جوان گفت: با توجه به وضعیتی که کشور در آن قرار دارد نمی‌شود بیش از آنچه که آقای روحانی به عنوان برنامه دولت خود مطرح کرده است از او و کابینه انتظار داشت چرا که دست دولت برای انجام هر کاری باز نیست.

 

 

به گزارش جماران، حسن بیادی ، با اشاره به مطالبات و انتظاراتی که از کابینه دوازدهم وجود دارد، اظهار کرد: اکثر دولت‌های ما به دلیل ساختارو سیستم اداری نامناسبی که در بخشهای مختلف اجرایی کشور حاکم است نمی‌توانند بهتر از دولت قبلی عمل کنند، بدین معنا که علیرغم تلاشی که دارند کارهایشان در مقایسه باهم در رویش و کاهش ها شدت و ضعف‌هایی دارند که نتیجه عملکردشان آنچنان فرقی باهم ندارند.
وی افزود: بخشی از این مشکل به ساختار و بخشی از آن نیز به قوانین حاکم بر می‌گردد و در حال حاضر که کشورمان در بحران و تحریم‌های اقتصادی قرار دارد که همچنان به طور کامل برداشته نشده است ما قوانینی در مدیریت نداریم که در شرایط بحرانی بتواند دست دولت را باز بگذارد تا امور کشور را بهتر از این که هست پیش ببرد.
دبیرکل جمعیت آبادگران جوان با بیان اینکه نباید کسی از دولت انتظار بیش از این داشته باشد، اظهار کرد: دولت اگر بخواهد می‌تواند کارهایی را انجام دهد و اساسا هر کس بخواهد و اراده کند می‌تواند کاری را که مشتاق است انجام دهد اما انجام آن کار در گرو شکستن ساختارهایی است که قطعا برای باندهای قدرت و ثروت خوشایند نیست.
بیادی تاکید کرد: عده‌ای از این باندها در جامعه جایگاهی تعیین‌کننده‌ و اثر گذار دارند برای مثال آنان اجازه نمی‌دهند تحریم‌ها به این راحتی کنار گذاشته شود و کشور به حالت غیربحرانی و معمول باز گردد.
وی در پایان اظهار کرد: با توجه به مواردی که مطرح شد نمی‌شود بیش از آنچه که آقای روحانی به عنوان برنامه دولتش مطرح کرده از او انتظار داشت؛ چرا که دست دولت در بسیاری از موارد برای انجام هر کاری باز نیست و با مدیریتهای جزیره ای نمی‌شود کشور را اداره نمود و تنها راه حل میریت یکپارچه و استقرار فرهنگ تحزّب و سیستم پارلمانی در بخشهای اجرایی وسیاسی کشور است.

 

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.