اخبار مرتبط

در خصوص آغاز رسمی شورای پنجم بلاتکلیف هستیم و هنوز تردید وجود دارد.

محمد سالاری با بیان اینکه هنوز آغاز رسمی کار شورای پنجم مشخص نیست گفت: ما شهردار را به صورت رسمی در اولین نشست شورای پنجم معرفی خواهیم کرد.

به گزارش جماران، محمد سالاری با اشاره به آغاز رسمی فعالیت شورای پنجم گفت: در خصوص آغاز رسمی شورای پنجم بلاتکلیف هستیم و هنوز تردید وجود دارد.

این عضو شورای چهارم شهر تهران توضیح داد: به گفته مهدی چمران رئیس شورای چهارم، در قانون اصلاحی که به تأیید شورای نگهبان رسیده، شروع کار شوراها ۱۲ مرداد تعیین شده است اما چون تا آن تاریخ قانون ابلاغ نشده بنابراین براساس قانون فعلی پایان کار شورای چهارم ۱۲ شهریور است. این قانون باید توسط وزیر کشور ابلاغ شود.

وی  افزود: البته این نظر مخالفان بسیاری نیز دارد و آنها معتقدند براساس قانون مصوبه ۱۵ روز پس از انتشار در روزنامه رسمی لازم الاجراست و آغاز به کار شورای پنجم باید از ۲۵ مردادماه باشد.

منتخب مردم در شورای پنجم شهر تهران تصریح کرد: ما در جلسه امروز مقرر کردیم که از میان ۵ نامزد سمت شهردار تهران، گزینه نهایی را ۵ شنبه معرفی کنیم.

سالاری گفت: شهردار منتخب تا برگزاری اولین جلسه شورا فرصت خواهد داشت که با شهردار فعلی و معاونان او گفتگو کند و اطلاعات لازم را برای مسئولیتش کسب نماید.

وی در خاتمه خاطرنشان کرد: با این حال معرفی رسمی شهردار تهران در اولین جلسه رسمی شورای پنجم خواهد بود و ما در آن جلسه باردیگر درباره انتخاب نهایی شهردار تهران رأی گیری خواهیم کرد و گزینه ما شهردار منتخب خواهد بود.

 

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.