اخبار مرتبط

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز اظهار داشت: امیدواریم در دوره جدید سه قوه بتوانند با همکاری با هم و در راستای اهدافی که رهبر انقلاب تعیین کردند، کار کنند.

به گزارش جماران؛ سخنگوی جامعه روحانیت با اشاره به اظهارات روحانی در مراسم تحلیف، گفت: امیدواریم در دوره جدید سه قوه بتوانند با همکاری با هم و در راستای اهدافی که رهبر انقلاب تعیین کردند و همه به کمک دولت بیایند و دولت بتواند به وعده‌هایی که به مردم داده است، عمل کند.

حجت‌ الاسلام غلام‌رضا مصباحی مقدم با بیان اینکه مراسم تحلیف ریاست جمهوری بسیار باشکوه  و با حضور گسترده مهمانان خارجی و داخلی برگزار شد، گفت: چنین  مراسمی در ایران برای روز تحلیف از نظر کمیت و کیفیت بی‌سابقه بود.

او بیان کرد: مطالبی که از سوی رییس قوه قضاییه و رییس‌جمهور و رییس قوه مقننه در این مراسم مطرح شد، مطالب بسیاری خوبی بود. امیدواریم در  دوره جدید سه قوه بتوانند با همکاری با هم و در راستای اهدافی که رهبر انقلاب تعیین کردند، کار کنند و همه به  کمک دولت بیایند و دولت بتواند به وعده‌هایی که به مردم داده است، عمل کند.

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز با اشاره به اظهارات روحانی در مراسم تحلیف، گفت: در زمینه حقوق شهروندی سال‌ها قبل قوه قضاییه به این موضوع ورود و در این زمینه کار کرده و مسئولیت برعهده گرفته است، اگر رییس‌جمهور در این راستا می‌خواهد گام‌هایی بردارد، باید با قوه قضاییه هماهنگ باشد .

مصباحی‌مقدم با اشاره به تاکید روحانی بر  مشی اعتدالی در دولت دوازدهم، بیان کرد: مشی اعتدالی کنار نهادن افراط و تفریط و مشی عقلایی است که مبنای دینی دارد و همه بزرگان و علما  بر مشی اعتدالی حرکت کرده‌اند.

او افزود: مرحوم مهدوی کنی که دبیرکل جامعه روحانیت مبارز بود می‌فرمودند همواره مشی ما اعتدالی است و مردم هم همواره از افراط و تفریط گریزانند.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.