• کدخبر: 708537
  • منبع: خبرآنلاین
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

نشست رئیس جمهور و فرماندهان سپاه نشانه خوبی است چرا که برخی در ایام انتخابات تلاش کردند تا اختلافاتی را ایجاد کنند اما این نشست آب پاکی را بر دست آنها ریخت.

مشاور رئیس مجلس گفت: جلسه دیدار رییس‌جمهور و فرماندهان سپاه ابتکار بسیار خوبی بود و از رئیس جمهور هم باید تشکر کرد که با‌ رویی گشاده نسبت به ذخایر نظام برخورد کردند.

به گزارش جماران، منصور حقیقت پور نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در رابطه با دیدار رییس جمهور و فرماندهان سپاه گفت: نشست رئیس جمهور و فرماندهان سپاه نشانه خوبی است چرا که برخی در ایام انتخابات تلاش کردند تا اختلافاتی را ایجاد کنند اما این نشست آب  پاکی را بر دست آنها ریخت. 

او با تاکید بر اینکه سپاه رکن بی بدیل نظام است گفت: هر دولتی در نظام جمهوری اسلامی ایران می تواند از ظرفیت بالای سپاه استفاده کند و اینگونه جلسات می تواند تمام توطئه هایی  که از بیرون طراحی می شود برای ایجاد شکاف میان دولت و سپاه را خنثی می کند و سپاه به عنوان بازوی قدرتمند نظام برای انجام هر گونه ماموریت آمادگی کامل دارد. 

او با تاکید بر اینکه سپاه به عنوان واکسیناسیون مملکت در برابر تهدیدها محسوب می شود گفت: این جلسه ابتکار بسیار خوبی بود و از رئیس جمهور هم باید تشکر کرد که با رویی گشاده نسبت به ذخایر نظام برخورد کردند، امیدوارم حاصل این جلسات هم افزایی بیشتر، حل مشکلات و وحدت بیشتر در کشور باشد.

حقیقت پور در پایان خاطرنشان کرد: این جلسه نشان داد علی رغم فضا سازی ها آنچه از اهمیت درجه اول برخوردار است امنیت و منافع ملی کشور است و در این عرصه تمام ارکان نظام با یکدیگر متحد و هماهنگ هستند. 

 

انتهای پیام
  • کدخبر: 708537
  • منبع: خبرآنلاین
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.