اخبار مرتبط

رییس شورای شهر تهران همچنین با تاکید بر نقش جوانان در نو اصول گرایی درباره خصوصیات کسانی که می‌توانند این حرکت را ایجاد کنند، گفت: ما باید به جوانان و تمام چهره‌های جدید توجه خاصی داشته باشیم و باید از آنها بسیار کمک گرفت و روی آنها سرمایه گذاری کرد.

به گزارش جماران، مهدی چمران گفت:  نمی‌خواهیم نامی جدید برای اصولگرایی انتخاب کنیم ولی اصول گرایی هم باید هر آن در حال جهش و پیشرفت باشد و این از ضروریات اصول گرایی است. باید نو شویم ولی در چارچوب اصول گرایی. تعبیر"نو اصولگرایی" زیباست ولی به طور کلی از ضروریات اصولی ما هم این است که باید تغییر کنیم. این مطلب در سخنان مقام معظم رهبری هم مشهود است که می‌گویند: توقف ممنوع! این سخن رهبری نیز تاکیدی بر این مساله است. نباید بر راه حل‌های قدیمی و موضوعاتی که امروز دیگر مورد پسند جامعه نیستند، تکیه کنیم چون این روش دیگر جوابگو نیست. ما باید اصول خود را حفظ کنیم ولی روش‌ها و برنامه‌ها را باید به روز کرد تا بتوانیم بین جوانان و برای جذب آنان نیز توانمند شویم.

وی همچنین با تاکید بر ضعف‌های اصول گرایی و ضرورت رفع آنها، گفت: ضعف‌های بسیاری وجود دارند که باید آنها را رفع کرد. ما بر نقاط قوت خود، خوب کار نکردیم و هم افزایی را در درون جبهه به درستی انجام ندادیم و نتوانستیم تمام نیروها را جذب کنیم.

رییس شورای شهر تهران همچنین با تاکید بر نقش جوانان در نو اصول گرایی درباره خصوصیات کسانی که می‌توانند این حرکت را ایجاد کنند، گفت: ما باید به جوانان و تمام چهره‌های جدید توجه خاصی داشته باشیم و باید از آنها بسیار کمک گرفت و روی آنها سرمایه گذاری کرد. کسانی که به هویت ما دست اندازی می‌کنند، جاذبه‌هایشان برای جوانان قابل توجه است ولی جامعه را دچار مشکل می‌کنند. حال ما باید به نحوه‌ای رفتار کنیم که هم برای جوانان جذابیت داشته باشد و هم هویت مکتبی ما در آن حفظ شود.

 

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.