اخبار مرتبط

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان از پاسخ‌های طیب‌ نیا و سیف در نشست کمیسیون درخصوص مشکلات سپرده گذاران موسسات مالی و اعتباری مانند کاسپین قانع نشدند و قرار شد سوال در این رابطه از وزیر اقتصاد در صحن علنی مطرح شود.

به گزارش جماران، محمدرضا پورابراهیمی داورانی درخصوص جلسه امروز-دوشنبه- کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: در این نشست با حضور ولی الله سیف رئیس بانک مرکزی و علی طیب نیا وزیر اقتصاد به مسائل و مشکلات موسسات مالی و اعتباری پرداخته شد.
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: گزارشی که سیف در نشست امروز کمیسیون اقتصادی در قالب پاسخ به سوال نمایندگان درباره مشکلات موسسات مالی و اعتباری مانند کاسپین مطرح کرد مورد قبول نمایندگان سوال کننده قرار نگرفت و قرار شد که سوال از وزیر اقتصاد در صحن علنی درباره مشکلات موسسات مالی و اعتباری مطرح شود.
پورابراهیمی داورانی افزود: مجمع نمایندگان کرمانشاه نیز درخصوص مشکلات در نحوه واگذاری پالایشگاه کرمانشاه سوالات خود را مطرح کردند که نمایندگان استان کرمانشاه از پاسخ های وزیر قانع نشدند و به احتمال زیاد این سوال در صحن علنی مطرح خواهد شد.
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: در این نشست همچنین سوال نماینده خرمشهر درخصوص مسائل زیست محیطی در حوزه نیشکر خوزستان مطرح شد و مقرر شد کارگروهی طی دو هفته در این رابطه تشکیل و رسیدگی‌های لازم را انجام دهد.
پورابراهیمی داورانی در ادامه بیان داشت: موضوع روند مبارزه با قاچاق کالا و ارز، وضعیت دارایی‌های ایران در خارج از کشور، مباحث کلان و منطقه‌ای در حوزه اقتصاد و مشکلات در حوزه مالیات بر ارزش افزوده از محورهای دیگر سوالات نمایندگان مجلس در نشست امروز کمیسیون اقتصادی از طیب نیا بود که برخی از نمایندگان از پاسخ های وزیر قانع و برخی نیز قانع نشدند.
به گزارش خانه ملت، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اقدامات وزارت اقتصاد در حوزه مبارزه با قاچاق کالا و ارز نیز در این نشست مورد بررسی قرار گرفت که البته در این رابطه هیأت تحقیق و تفحص مجلس اقدامات تکمیلی را در حوزه نحوه مبارزه با قاچاق کالا و ارز انجام خواهد داد.

 

 

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.