اخبار مرتبط

یک افسر سابق رژیم صهیونیستی اذعان کرد که بارها دست به کارها و اقداماتی غیرانسانی علیه فلسطینیان زده است.

به گزارش جماران ، "یهودا شائول" موسس و بنیانگذار سازمان اسرائیلی "شکست سکوت" که شمار زیادی از نظامیان و افسران اسرائیلی مخالف اشغال سرزمین‌های فلسطینی در آن عضویت دارند، اذعان کرد که ارتش رژیم صهیونیستی بارها برای مطیع کردن فلسطینیان راهکارهای مختلفی را در پیش گرفته و از این طریق ترس و وحشت را در میان فلسطینیان ایجاد کرده است.

 

او تصریح کرد که ارتش بارها از فلسطینیان به عنوان سپر انسانی استفاده کرده است.

این افسر صهیونیستی به منظور سلب مشروعیت از رژیم صهیونیستی در سرتاسر جهان این مصاحبه را انجام داده است.

شائول دوران خدمت نظامی‌اش را به مدت ۳ سال در الخلیل سپری کرده است و اکنون ریاست سازمان "شکست سکوت" را برعهده دارد.

وی می‌گوید که در جریان بازداشت فلسطینیان، ارتش بارها از آنان به عنوان سپر انسانی استفاده می‌کرد و اینگونه طرح‌ریزی کرده بود که فلسطینیان تحت تعقیب را وادار به تیراندازی کند تا فلسطینیانی که از آنها به عنوان سپر انسانی استفاده شده بود، هدف قرار گیرند.

"یهودا شائول" خاطرنشان کرد که نظامیان اسرائیلی اقدام به شلیک گاز اشک‌آور می‌کردند و ایست بازرسی‌هایی را نیز صرفا با هدف تحقیر و توهین به فلسطینیان ایجاد می‌کردند.

شایان ذکر است که چند هفته پیش در جریان سفر وزیر خارجه آلمان به فلسطین اشغالی اختلاف و تنش شدید میان او و بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی ایجاد شد.

دلیل این اختلاف آن بود که وزیر خارجه آلمان قبل از دیدار با نتانیاهو با دو موسسه حقوقی صهیونیستی غیردولتی "شکست سکوت" و "بیت سیلم" دیدار کرده بود.

 

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.