اخبار مرتبط

یک عضو حزب مؤتلفه اسلامی گفت: حزب موتلفه اسلامی برای همکاری با دولت به‌منظور پیشرفت کشور و برطرف کردن مشکلات تحقق سیاست‌های کلی از جمله اصل ۴۴ آمادگی کامل دارد.

به گزارش جماران ، بدنبال انتقاد رهبر معظم انقلاب در دیدار عصر دیروز(دوشنبه) با مسئولان کشور از دولت‌هاى گذشته نسبت به روند اجرای سیاستهاى اصل ۴۴ و تأکید معظم له بر جبران عقب‌ماندگی‌ها و با توجه به اعلام رئیس‌جمهور درخصوص ضرورت عبور از دوران انتخابات و دعوت دولت وی برای همکاری با دیگران به منظور پیشرفت ایران و ساختن آینده بهتر؛ مهندس سید مصطفی میرسلیم از آمادگی حزب مؤتلفه اسلامی برای کمک به دولت در این خصوص خبر داد.

او در پایان جلسه دبیران این حزب گفت: حزب مؤتلفه اسلامی همواره نظریات کارشناسی خود را به دولت‌ها ارائه داده و امروز نیز آماده لبیک گویى به دعوت رئیس‌جمهور است.

رئیس شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی خاطر نشان کرد: به نظر حزب یکی از مصادیق مهم کمک به دولت، یاری رساندن به آن برای برطرف کردن مشکلات تحقق سیاست های کلی اصل۴۴ و اجرایی شدن هرچه سریعتر و بهتر آن است.

 میرسلیم با بیان اینکه تحقق این تحول اساسی، مستلزم همدلی و همکاری ملی است، گفت: در برنامه حزب مؤتلفه اسلامی به تکلیف هریک از قوا و نهادها در این مسیر دقت شده است.

 

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.