اخبار مرتبط

به مناسبت روزجهانی مبارزه با کار کودک؛

عطاءالله بهمنش که از هفته‌ گذشته بر اثر سکته مغزی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شده است، به گفته‌ فرزندش حال مساعدی ندارد.

به گزارش جماران، غلامعلی پیرایرانی، از گویندگان و گزارشگران قدیمی تلویزیون و از دوستان نزدیک عطاءلله بهمنش درباره‌ی آخرین وضعیت جسمانی این گزارشگر پیشکسوت توضیح داد: با منزل استاد بهمنش تماس گرفتم و در گفتگویی با همسر و پسر ایشان حال استاد را جویا شدم. متاسفانه استاد بهمنش حال خوشی ندارند و همچنان در بخش مراقبت‌های ویژه به سر می‌برند.

این گزارشگر اظهار کرد: خانواده بهمنش ضمن گلایه از انتشار اخبار نادرست درباره ایشان اعلام کردند که استاد حال مساعدی ندارند.

وی گفت: خانواده‌ استاد بهمنش معتقدند مردم ذهنیتی از استاد دارند که همیشه بشاش و پر انرژی بوده‌ است و انتظار ندارند رسانه‌ها با پخش تصاویر ناگوار و اخبار نادرست، موجب ناراحتی مردم و دوستداران ایشان شوند.

پیرایرانی سپس مطرح کرد: خانواده‌ی بهمنش از رسانه‌ها تقاضا دارند اخبار را طوری منتشر نکنند که ناراحت‌کننده باشد.

وی در ادامه درباره‌ عطاءلله بهمنش گفت: استاد بهمنش ورزشکار بودند، ایشان قهرمان دو بودند و حتی کاپ قهرمانی داشتند و متاسفانه در سن ۹۳ سالگی دچار فراموشی شدند. با وجود این زمانی که چند ماه پیش برای عیادتشان رفته بودم و نام کشتی را می‌آوردم، جملاتی از کشتی می‌گفتند، از تختی حرف می‌زدند و به کتاب ناتمامشان اشاره می‌کردند.

عطاء الله بهمنش، نویسنده، گزارشگر و مفسر ۹۴ ساله ورزش ایران است که نسل دوستداران کشتی، او را با صدای گیرا و تحلیل‌های دقیقش و البته همراه همیشگی مرحوم غلامرضا تختی می‌شناسند. چندین سال نیز دبیر و نایب رییس فدراسیون کشتی نیز بوده است، صبح دوشنبه بر اثر سکته مغزی در بخش مراقبت‌های ویژه‌ بیمارستان گاندی تهران بستری شد.

 غلامعلی پیرایرانی که به گفته‌ی خودش شاگرد استاد بهمنش بوده است، عکسی با وی در سالهای نه چندان دور به یادگار گرفته که آن را در اختیار ایسنا قرار داده است.

 

انتهای پیام

اخبار مرتبط

به مناسبت روزجهانی مبارزه با کار کودک؛

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.