اخبار مرتبط

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی هرمزگان شایعه تیراندازی توسط عده‌ای ناشناس به یک پاسگاه ‌که در فضای مجازی منتشر شده را تکذیب کرد.

به گزارش جماران ، ‌سرهنگ محمد شریفی‌ در جمع خبرنگاران، شایعه تیراندازی عده‌ای ناشناس به یکی از پاسگاه‌های تابعه بندرعباس را تکذیب و انتشار این شایعه را کاملاً مغرضانه و بی‌اساس عنوان کرد.

 

وی با بیان اینکه بامداد امروز یک سرباز وظیفه در حین نگهبانی در یکی از پاسگاه‌های اطراف بندرعباس به دلیل سهل‌انگاری و مشکل روحی با سلاح اقدام به مصدومیت خود از ناحیه بازو کرده است، افزود: این موضوع در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی تحت عنوان تیراندازی عده‌ای ‌ناشناس به سمت پاسگاه منتشر شده است ‌که تلاش پلیس برای شناسایی عامل یا عاملان انتشار غیرواقعی خبر ادامه دارد.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی هرمزگان با اشاره به اینکه فرد مصدوم توسط همکاران مستقر در پاسگاه به بیمارستان خاتم‌الانبیاء بندرعباس منتقل و به صورت سرپایی مداوا و حال وی کاملاً مطلوب است، افزود: از عموم مردم فهیم استان می‌خواهم به شایعات و موضوعات بی‌اساس و بدون منبع قانونی موثق که گاهاً در فضای مجازی منتشر می‌شود، توجهی نکنند.

 

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.