اخبار مرتبط

فرماندار ساوجبلاغ گفت که متصل شدن راه آهن سراسری کشور به خط مترو شهر جدید هشتگرد در نشست با مدیر پروژه راه آهن تهران بررسی شد.

به گزارش جماران، ابوالقاسم پالیزگیر از پیگیری و جدیت مسئولان برای اجرایی شدن خطوط حمل و نقل ریلی در این شهرستان خبر داد و گفت: در نشست با مدیر پروژه راه آهن تهران بر تسریع در اجرای توسعه ایستگاه راه آهن هشتگرد تاکید شد. 
وی احداث کمربندی اتصال خط ریلی شهر جدید هشتگرد به شهر هشتگرد، ایستگاه اقدسیه در چهارباغ و توسعه ایستگاه هشتگرد را از مطالبات این شهرستان بیان کرد که در بهمن سال 95 مطرح و در برنامه راه آهن قرار گرفته است. 
پالیزگیر گفت: با همت دولت تدبیر و امید راه آهن سراسری با ایجاد چند رام قطار سریع السیر در خط هشتگرد کرج - تهران توانست گامی بلند در کاهش ترافیک و خدمت بزرگ به مردم بردارد تا با کمترین هزینه به تهران برسند. 
وی با مثبت ارزیابی کرد استقرار قطار سریع السیر در این مسیر، افزود بیش از 90 هزار نفر در ماه از خدمات این ایستگاه بهره مند می شوند. 
فرماندار ساوجبلاغ گفت: در این نشست مدیر پروژه راه آهن تهران اذعان داشت کار مطالعات رینگ شدن راه آهن سراسری به مترو هشتگرد به اتمام رسیده و با بررسی نقشه ها و مطالعات اجرا شده در خصوص رینگ راه آهن سراسری با خط مترو هشتگرد آینده بسیار روشنی در زمینه حمل و نقل برای این شهرستان متصور می شود. 
وی گفت: بعد از بازدید مدیر پروژه راه آهن تهران و اختصاص اعتباری بالغ بر 60 میلیارد تومان برای این طرح انتظار می رود کار با سرعت بیشتری اجرایی شود. 
پالیزگیر گفت: به گفته مدیر پروژه راه آهن تهران کار تملک در دستور کار این اداره قرار گرفته و زمان اجرای این طرح 14 ماه است. 
وی گفت: سید محمد موسوی این وعده را نیز داد که تا اواسط سال 1397 مجتمع ایستگاهی و رینگ راه آهن سراسری با خط مترو شهر جدید هشتگرد به کرج به اتمام برسد. 
فرماندارساوجبلاغ گفت: به گونه ای برنامه ریزی شده تا حرکت قطارها با رینگ شدن مترو شهرجدید به کمترین زمان برسد تا علاوه بر سرعت، شاهد کیفیت و خدمات بسیار شایسته به مردم باشید. 

 

 

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.