مهندس سید پرویز فتاح، رئیس کمیته امداد و محمدرضا حسین زاده، مدیرعامل بانک ملی ایران به منظور تسهیل و تسریع در ارائه تسهیلات به مددجویان واجد شرایط تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.

به گزارش جماران ، مهندس فتاح در این مراسم با اشاره به همکاری  بانک ملی در پرداخت میزان تسهیلات به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد، گفت: تعامل و همکاری بانک ملی با این نهاد موجب شده است که سقف تسهیلات پرداختی در سال جاری به ۹۰۰ میلیارد تومان افزایش یابد. سال گذشته تعهد بانک ملی برای ارائه تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزایی ۳۰۰ میلیارد تومان بوده است که با افزایش ۳ برابری این مبلغ در سال جاری به ۹۰۰ میلیارد تومان رسید.

 

 فتاح با بیان اینکه  بانک ملی طی ۶ سال گذشته 1500 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی پرداخت کرده است، یادآور شد: با همکاری بانک ملی در پرداخت تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان، ۱۳۰  هزار خانوار تحت حمایت  این نهاد خودکفا شده و از چرخه حمایتی خارج شده‌اند.

رئیس کمیته امداد با بیان اینکه این نهاد بازوی اجرایی نظام در امر ایجاد اشتغال مددجویان است، افزود: کمیته امداد با  شناسایی و معرفی افراد نیازمند و واجد شرایط به بانک های عامل به منظور توانمند سازی  و خوداتکایی آنان تسهیلات قرض الحسنه پرداخت می کند.

 به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد رضا حسین زاده مدیرعامل بانک ملی ایران نیز با اشاره به اینکه کمیته امداد الگوی موفق اشتغال زایی در کشور است گفت: بانک ملی ایران آمادگی دارد تا برای کمک به محرومان از تمامی ظرفیت های خود استفاده کند و برای توانمندسازی مددجویان در کنار کمیته امداد باشد.

شایسته ذکر است در حاشیه این مراسم، ضیافت افطاری بانک ملی برای ایتام تحت حمایت کمیته امداد برگزار شد.

 

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.