اخبار مرتبط

فرمانده نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه «داعش فرقی بین شیعه و سنی قائل نیست»، تاکید کرد: استکبار جهانی سرمایه‌های مادی و انسانی جامعه اسلامی را هدف قرار داده است.

به گزارش جماران ، سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه در همایش هم‌اندیشی سران طوایف که با حضور جمعی از مسؤولان کشوری و استانی و سران طوایف و معتمدان شیعه و سنی سیستان و بلوچستان در حسینه عاشقان ثارالله زاهدان برگزار شد، با تاکید بر اینکه داعش فرقی بین شیعه و سنی قائل نیست، اظهار کرد: استکبار جهانی دست روی نقطه‌ای گذاشته است تا سرمایه‌های مناسبی که در جامعه اسلامی وجود دارد را از بین ببرد.

وی افزود: داعش و استکبار جهانی توسط خود مسلمانان از بین بردن سرمایه‌های مادی و انسانی را مورد هدف قرار داده است.
فرمانده نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه«دشمن برای نفوذ در بین مردم و مسؤولان بسیار تلاش می‌کند که باید بسیار هوشیار باشیم»، به حملات تروریستی روز شنبه تهران اشاره و خاطر نشان کرد: داخل کشور ما این وحدت وجود دارد و این چند مورد حرکات تروریستی مربوط به هیچ قوم و مذهبی نیست.
پاکپور تاکید کرد: در جنوب شرق کشور امنیت ما در مرزها توسط مردم تامین می‌شود و همین اقدام مورد هجوم دشمن قرار گرفته است؛ زیرا این کار سبب انسجام و وحدت بین مردم و مسؤولان شده و دشمن این را نمی‌خواهد.
وی همچنین بیان اینکه «مردم سیستان و بلوچستان با وحدت و انسجامی که دارند، از نا امنی در منطقه جلوگیری می‌کنند»، اظهار کرد: اشراف اطلاعاتی در منطقه گسترده جنوب شرق کشور یکی از رمزهای موفقیت در مقابل دشمنان است.
فرمانده نیروی زمینی سپاه خطاب به سران طوایف تصریح کرد: اتحاد و انسجام و وحدت خود را به سطح مطلوب رسانده تا کسی نتواند در میان شما تفرقه ایجاد کند.
پاکپور در پایان با اشاره اینکه امنیت سیستان و بلوچستان در وضعیت بسیار مطلوبی قرار دارد، گفت: مردم این منطقه همکاری بسیار خوبی با مسؤولان امنیتی در تامین امنیت دارند.

 

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.