اخبار مرتبط

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: با توجه به سابقه رفتارهای تخریبی فردی که طرح دولت را این روزها دنبال می‌کند، به این مساله خوشبین نیستم.

به گزارش جماران محمد کیانوش راد ، در ارتباط با طرح موضوع دولت در سایه توسط برخی از اعضای جناح راست اظهار کرد: اگر آقای جلیلی  توان تشکیل دولت در سایه را داشته باشد باید از این انگیزه و توانایی استقبال کرد و دولت در سایه آنها را مغتنم شمرد.

 

وی ادامه داد: تشکیل دولت در سایه به معنی نقد، بررسی و ارائه برنامه‌های پیشنهادی به دولت مستقر است، لازم به ذکر است امکانات و توانایی‌های دولت در سایه فراتر از تخریب،‌ سیاه‌نمایی و نقدهای غیرمنصفانه است.

این عضو حزب اتحاد ملت گفت: آقای جلیلی و جناح متبوعش تاکنون نشان داده که چه با تشکیل دولت در سایه و چه غیر آن همواره روش تخریب، تهمت و افترا را به عنوان ابزاری برای پیشبرد اهداف خود مقابل جناح اصلاح‌طلب و اعتدال‌گرا به کار برده است.

وی در پایان گفت: به دلیل همین سابقه است که نمی‌توانیم نسبت به عملکرد آنها و پیشنهادهایشان خوشبین باشیم، اما همانطور که اول ذکر شد اگر دولت در سایه آنها به دور از تخریب‌های مرسوم است باید گفت کاری ممدوح انجام می‌دهند.

 

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.