اخبار مرتبط

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، فتح خرمشهر، را فتح قله‌های رفیع عزت و شرافت و اقتدار ملی و تجلی ایمان و ارادۀ راسخ فرزندان برومند انقلاب اسلامی دانست.

به گزارش جماران ، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در آستانه فرا رسیدن سوم خرداد ، سالروز آزادسازی و فتح خرمشهر، با صدور اطلاعیه‌ای ، ضمن پاسداشت یاد و خاطره‌ی شهدای والامقام انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس به ویژه شهدای عملیات «الی بیت ‌المقدس»، فتح خرمشهر را نقطه ثقل پیروزی در هشت سال دفاع مقدس و جنگ تحمیلی دانست.

در بخش‌هایی از این اطلاعیه آمده است: «خلق حماسه‌ی سوم خرداد ، یادآور رشادت و از جان گذشتگی‌ جوانان میهن اسلامی است که شهدای عزیز و گرانقدرمان با اهداء خون‌های پاک و بذل جان‌های مطهر خود ، این حماسه عظیم را در تاریخ افتخارات ملی و دفتر قطور خاطرات ملت به ثبت رساندند. خرمشهر فقط یک قطعۀ کوچک از جغرافیای سرزمین ایران اسلامی نیست ، بلکه به وسعت قلوب آزادگان و رادمردان و حقیقت جویان عالم است.خرمشهر برای ملت ما تنها یک شهر نیست ، بلکه تاریخ گویای مقاومت و پایداری ، ایثار و شهادت انقلاب است.

اینک همان فرزندان انقلاب اسلامی و نسل های بعد از آن با تأسی به روح ایمان ، خودباوری و اتکاء به خداوند قادر متعال که نشأت گرفته از همان دوران است می‌کوشند تا با تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری «مدظله العالی» و حفظ وحدت حول محور ولایت در عرصه‌های مختلف پیش روی خود ، به ویژه عرصه‌های فرهنگ عمومی و اقتصاد مقاومتی و علم و فناوری قله‌های رفیع عزت و افتخار را یکی پس از دیگری فتح کنند.»

 

 

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.