اخبار مرتبط

قانونگذاران مجلس نمایندگان آمریکا لایحه جایگزینی قوانین بهداشتی رییس جمهوری قبلی آمریکا موسوم به 'اوباماکر' را که تاکنون دو بار قبل از رسیدن به صحن مجلس با شکست روبرو شده بود با 217 رای موافق در مقابل 213 رای مخالف به تصویب رساندند.

به گزارش جماران، قانونگذاران مجلس نمایندگان آمریکا روز پنجشنبه لایحه پیشنهادی جمهوریخواهان این کشور به منظور جایگزین کردن 'اوباما کر' را که در اثر مخالفت شدید دموکرات ها و گروهی از محافظه کاران آمریکایی تاکنون دو بار با شکست روبرو شد سرانجام با 217 رای موافق در مقابل 213 رای مخالف به تصویب رساندند.
به این ترتیب لایحه مذکور که به رغم مخالفت دسته جمعی قانونگذاران دموکرات آمریکا و بدلیل اکثریت داشتن جمهوریخواهان به تصویب رسیده به صحن سنای این کشور خواهد رفت که در این مرحله به گفته ناظران سیاسی قطعا با پیشنهادات اصلاحی زیادی روبرو خواهد شد.
در پی تصویب این لایحه در مجلس نمایندگان آمریکا دبی واسرمن نماینده دموکرات ایالت فلوریدا در مورد زیان های ناشی از این لایحه هشدار داد و گفت: اشتباه نکنید. افراد زیادی در نتیجه چنین قانونی جان خود را از دست خواهند داد.
در همین حال 'دایان بلاک' یکی از نمایندگان جمهوریخواه ایالت تنسی تصویب این لایحه را پیروزی شایانی خواند و گفت که رای دهندگان آمریکایی ما را برای انجام کارهای ساده انتخاب نکرده اند بلکه برای انجام آنچه که درست است به این جا آورده اند.

 

 

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.