معاون اول رئیس جمهوری روز پنجشنبه در پیام جان باختن جمعی از کارگران معدن آزادشهر در استان گلستان را تسلیت گفت و دستور داد: مسئولین ملی و منطقه ای همه تلاش خود را برای کاهش التیام این مصبیت و کاهش آثار آن و رسیدگی به وضعیت مجروحان بکار گیرند.

«اسحاق جهانگیری» در پیام خود تاکید کرد: لازم است در اجرای دستور رئیس جمهوری، مسئولین ملی و منطقه ای حداکثر تلاش خود را برای التیام این مصیبت و کاهش آثار آن و رسیدگی به وضعیت مجروحان بکار گیرند و اینجانب را بطور مستمر در جریان پیشرفت امور قرار دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت متن پیام اسحاق جهانگیری بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
حادثه تلخ و تأسف بار جان باختن و مجروح شدن جمعی از کارگران معدن آزادشهر، ملت ایران را در غم و اندوه بزرگی فرو برد. اینجانب از نزدیک با سختی های طاقت فرسای زندگی این قشر شریف و زحمتکش آشنا بوده و هستم. ضمن تسلیت به معدنکاران زحمتکش و سخت کوش، تأسف عمیق خود را از این حادثه دردناک ابراز می کنم و در این غم سنگین با خانواده های عزیزان جان باخته همدردی می نمایم.
لازم است در اجرای دستور رئیس محترم جمهوری، مسئولین ملی و منطقه ای حداکثر تلاش خود را برای التیام این مصیبت و کاهش آثار آن و رسیدگی به وضعیت مجروحان بکار گیرند و اینجانب را بطور مستمر در جریان پیشرفت امور قرار دهند.
از خداوند متعال رحمت و مغفرت برای درگذشتگان، صبر و اجر برای بازماندگان و شفای کامل برای مجروحان
این حادثه دردناک را مسئلت دارم.

 

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.