اخبار مرتبط

رئیس ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی در قم، با تشریح فعالیت های ستاد از سفر رئیسی کاندیدای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری به قم خبر داد.

به گزارش جماران ، حجت‌الاسلام‌ محمدمهدی محسنی امروز در نشست خبری، گفت: حجت الاسلام والمسلمین در سفرهای تبلیغاتی خود به استان های مختلف در روز شنبه به قم سفر می کند و در ساعت 5 عصر جمع مردم در مصلی قدس سخنرانی خواهد کرد.

رئیس ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی در قم افزود: همچنین وی قبل از سخنرانی دیداری با برخی از بزرگان و علما و اساتید حوزه خواهد داشت و در جمع طلاب حضور به هم می رساند و بعد از نماز نیز راهی اراک می شوند.

وی با تاکید بر انتخاب اصلح توسط مردم بیان کرد: انتخاب صحیح مردم یکی از ارکان مهم انقلاب است و ما باید وظیفه خود را در قبال انقلاب اسلامی به ثمر برسانیم. ما در ستاد در جهت آشنایی مردم با برنامه های آقای رئیس فعالیت می کنیم و به دور از فضای ناسالم در جهت تبیین برنامه های ایشان به میدان آمده‌ایم.

وی بیان کرد: تبلیغات بر اساس اخلاق محوری است و توهین و افتراء و دروغ در آن جایی ندارد. ما خدا را شکر می‌کنیم که مردم بصیر لازم را در صحنه‌های مختلف انقلابی نشان داده‌اند.

رئیس ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی در قم یادآور شد: از برنامه‌های مهم ایشان توجه به اشتغال متناسب با توانمندی ها و رفع محرومیت و از میان بردن تبعیض اقتصادی در جامعه است. ایشان حتی از جمله برنامه‌های خود در انتصاب‌ها را نگاهی فراجناحی و بر اساس تخصص می‌داند. ایشان تاکید زیادی بر اخلاق مداری دارند و بارها اعلام کرده اند که نباید دست به تخریب جناح رقیب زنیم.

وی خاطرنشان کرد:یکی از دغدغه های جدی این است که در کشور فساد فرا جناحی شده است و نباید در مواجهه با فساد خط قرمزی ترسیم شود.

رئیس ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی در قم بیان کرد:در مناظرات ایشان به جای مجادله با صبر پاسخ گو هستند.

وی گفت:یکی از راهبردهای ایشان استفاده از جوانان در مسئولیت های مختلف و باور این قشر است، هر چه بیشتر به جوانان میدان داده شود بهتر می توان مسائل را با توانمندی حل کرد. ایشان در حوزه های مختلف اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی دارای برنامه هستند اما فرصت های محدود مجالی برای طرح آن نداده است.

وی تصریح کرد:مقابله با واردات و ایجاد ظرفیت تولید در کشور و حمایت از تولید و کارآفرینی از برنامه های مهم اقتصادی ایشان در جهت محرومیت زدایی است. از رویکردهای مهم رئیسی مبارزه با رانت و اختلاس و حقوق های نجومی و بی عدالتی و فساد است.

وی در پاسخ به خبرنگار ایسنا در مورد حضور رئیسی در مصلی قدس گفت:در نامه ای که مصلی قدس برای استانداری ارسال کرده آمادگی مصلی برای حضور همه کاندیداها اعلام شده است و ما مبنی بر همین نامه اجازه استفاده از مصلی قدس گرفتیم.

 

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.