اخبار مرتبط

حجت الاسلام ابراهیم رییسی نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که قرار بود سه شنبه شب پس از نماز مغرب و عشا در جمع مردم این شهر سخنرانی کند با تاخیری 2 ساعته به مسجد امیرالمومنین این شهر آمد.

به گزارش جماران، به دلیل محدودیت در فضای مسجد امیرالمومنین، رییسی از تنها ورودی مسجد وارد و به دلیل استقبال مردم حاضر در مسجد به سختی توانست خود را به جایگاه سخنرانی برساند.
ازدحام جمعیت در مسجد امیرالمومنین در زمان ورود این نامزد انتخابات ریاست جمهوری منجر به آسیب رسیدن به جایگاه سخنرانی شد تا حدی که مجری برنامه مردم را به خدا و امام رضا (ع) قسم می داد که بنشینند.
در این برنامه شعارهایی همچون 'صل علی محمد بوی بهشتی آمد'، 'هم کار و هم کرامت یاور رهبر آمد' ، 'ای پسر فاطمه حمایتت می کنیم' ،'رییسی رییسی حمایتت می کنیم' و 'کرمانشاه یک کلام رییسی و سلام' سر داده شد.
مجری برنامه از مردم تقاضا کرد که فقط شعارهایی از پیش تعیین شده را در زمان حضور رییسی سر دهند.
جمعی از دانشجویان دانشگاه رازی کرمانشاه هم با حضور در مسجد امیرالمومنین و در دست داشتن دست نوشته هایی، حمایت خود را از حجت الاسلام رئیسی اعلام کردند.
در این مراسم عبدالرضا مصری، فرهاد تجری، حجت الاسلام حسینی کیا و سید قاسم جاسمی نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی و محمدرضا عدالتخواه رییس کل دادگستری استان کرمانشاه و مجتبی ملکی قائم مقام رییس کل دادگستری خراسان رضوی، حجت الاسلام رییسی را همراهی می کردند

 

 

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.