• کدخبر: 628049
  • منبع: خبرآنلاین
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: جامعه مدرسین را دفتر این مجموعه اعلام می‌کند و هم اکنون جامعه مدرسین تصمیمی برای اعلام ندارد.

به گزارش جماران، آیت‌الله حسن ممدوحی  در پاسخ به این سوال که آیا حال و هوای شهر قم به نفع کاندیدای خاص جهت پیدا کرده است؟ گفت: اطلاع ندارم.

وی درباره دیدارهای نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری با علما و روحانیون قم بیان کرد: دیدارهای مختلفی انجام شده اما خیلی تعیین کننده نبوده است.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پاسخ به اینکه نظر علما و روحانیون شهر قم نسبت به سه نامزد اصولگرای حاضر در صحنه انتخابات ریاست جمهوری چیست؟ یادآور شد: هنوز به جمع بندی قطعی نرسیده است.

وی درباره صحبت حسین ابراهیمی عضو جامعه روحانیت مبارز مبنی بر اینکه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم قطعا از آقای رئیسی حمایت می کند اظهار کرد: خیر، موضع جامعه مدرسین را دفتر این مجموعه اعلام می کند و هم اکنون جامعه مدرسین تصمیمی برای اعلام ندارد.

ممدوحی در پاسخ به این سئوال که به نظر شما حتما و ضرورتا باید از جریان اصولگرا یک نامزد در صحنه انتخابات ریاست جمهوری باقی بماند؟ توضیح داد: ضروریتی ندارد که الزاما یک نفر در صحنه انتخابات باشد یا دو یا سه نفر باشند مهم نظر مردم است.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پاسخ به این سئوال که سال 92 نقد کاندیداهای اصولگرا به یکدیگر از جمله عوامل پیروزی آقای روحانی شد، اگر رقابت جدی بین آقایان رئیسی، قالیباف و میرسلیم شکل بگیرد این اتفاق موجب تقویت سبد رأی رقبای آنها نمی‌شود؟ گفت: شاید الان دیگر تکرار آن خوب نباشد. به تجربیات سه نامزد اصولگرا بستگی دارد که ببینند تجربه قبلی مفید بوده یا خیر. ما که نمی توانیم حرفی بزنیم.

 

انتهای پیام
  • کدخبر: 628049
  • منبع: خبرآنلاین
  • نسخه چاپی

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.