اخبار مرتبط

سخنگوی هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات ریاست‌جمهوری گفت، احتمالاً این هیأت تا آخر هفته جلسه داشته باشد.

به گزارش جماران، عباسعلی کدخدایی درباره نشست بعدی هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات ریاست‌جمهوری، گفت: احتمالا هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات ریاست‌جمهوری تا آخر هفته جلسه داشته باشد. نتیجه این جلسه را در نشست خبری شورای نگهبان، شنبه هفته آینده اعلام خواهیم کرد.

این عضو حقوقدان شورای نگهبان درباره لایحه برنامه ششم، خاطرنشان کرد: امور اولیه لایحه برنامه ششم به اتمام رسیده است.در حال تهیه متن نهایی هستیم که ان‌شاءالله این متن را تا فردا به مجلس شورای اسلامی ارائه دهیم. در این لایحه مواردی خلاف موازین شرع، خلاف قانون اساسی، خلاف سیاست‌های کلی و در مواردی ابهام هم داشتیم.

اواسط آذرماه شورای نگهبان آیت‌الله جنتی، آیت‌الله یزدی، حجت‌الاسلام و المسلمین رئیسی، محمدرضا علیزاده، عباسعلی کدخدایی، محسن اسماعیلی و سیامک ره‌پیک را به عنوان اعضای هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات ریاست‌جمهوری دوازدهمین دوره ریاست‌جمهوری و میان دوره‌ای مجلس شورای اسلامی انتخاب کردند.

هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات ریاست‌جمهوری در هشتم دی کار خود را در حالی آغاز کرد که آیت‌الله جنتی به عنوان رییس و عباسعلی کدخدایی به عنوان سخنگوی این هیأت انتخاب شدند.

 

انتهای پیام
کلمات کلیدی عباسعلی کدخدایی

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.