اخبار مرتبط

وزیر اطلاعات کشور با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران در دل یاس و ناامیدی تحلیل گران سیاسی و امیدواری مردم شکل گرفت، گفت: این انقلاب امروز هم با حفظ و تقویت امید تضمین می شود.

به گزارش جماران ، حجت الاسلام سیدمحمود علوی روز دوشنبه در نشست شورای اداری استان آذربایجان شرقی در تبریز اظهارکرد: دولت با ایجاد شور و امید در جامعه در جهت حفظ دستاوردهای انقلاب و آرمان های امام راحل (ره) حرکت می کند. 
وی افزود: علما و روحانیون رکن اصلی تمامی مبارزات ضد استبدادی بویژه انقلاب هستند. 
وی با بیان اینکه اهتمام دولتمردان خدمت به مردم در جهت امیدآفرینی است، اظهار امیدواری کرد با همدلی و هم افزایی شاهد موفقیت های بیشتر کشور در تمامی زمینه ها باشیم . 
وی با اشاره به اینکه 22بهمن روز به بار نشستن تلاش های همه آحاد جامعه بود، اضافه کرد: دهه فجر برای مردم در همیشه ایام با برکت بوده است و خدمتگزاران نظام با تلاش بیش از پیش در این ایام با آماده کردن طرح ها و پروژه های عمرانی برای افتتاح تلاش می کنند این ایام را با فراهم کردن آسایش و رفاه در جامعه در کام مردم شیرین کنند . 
حجت الاسلام علوی به طرح های بهره برداری شده در دهه فجر در سراسر کشور اشاره کرد و گفت: مسئولان در سخت ترین شرایط خدمت را سرلوحه خود قرار داده اند . 
وزیر اطلاعات با تشریح حوادث دوران انقلاب اسلامی، به نقش مردم آذربایجان در پیروزی انقلاب اشاره کرد و گفت: حماسه بزرگ 29 بهمن مردم آذربایجان در سال 1356 جرقه پیروزی انقلاب اسلامی را رقم زد و شهدای این حوادث و حوادث پس از آن با خون خود وفاداری و پیروی از ولایت را در جامعه نهادینه کردند. 
حجت الاسلام علوی بر شکر نعمت مسئولیت تاکید و خاطرنشان کرد: برخورد مناسب با مردم و لبخند بر لب مردم نشاندن سفارش پیشوایان است. 
وی گفت: منابع اخلاقی پایان ناپذیراست و رضایت مردم را با همین اخلاق خوش و گشاده رویی می توان کسب کرد . 
وزیر اطلاعات خاطرنشان کرد: مردم همیشه در صحنه کشور در برهه های حساس انقلاب همراه بوده سنگ تمام گذاشته اند و ما هم در عرصه خدمت گذاری باید سنگ تمام بگذاریم. 
وی با اشاره به ناامنی های منطقه، اظهار کرد: بخش قابل توجهی از امنیت کنونی کشور نتیجه همراهی و همدلی مردم است . 
وزیراطلاعات تحقق امید در بین مردم را خدمت صادقانه و بی منت به آحاد جامعه دانست و گفت: خدمت به مردم در فرهنگ قرآنی به عنوان صدقه جاریه است چرا که مردم در صحنه های مختلف برای دفاع از انقلاب سنگ تمام گذاشته اند و شکر این نعمت الهی تنها با خدمت بی منت ممکن است. 
وی به سخنان بی اساس رئیس جمهور جدید آمریکا در روز های گذشته نیز اشاره کرد و گفت: ترامپ با این سخنان بی حساب خود هویت آمریکایی ها را برای جهانیان نشان داد. 
وزیر اطلاعات گفت: امنیت کشور با عنایت امام زمان (عج)، هدایت رهبری و همراهی نهادهای قضایی، نظامی و امنیتی بی بدیل است و آن را به عنوان نعمتی ناشناخته و ارزشمند باید حفظ کنیم . 
امروز با حضور و دستور وزیر اطلاعات 877 طرح عمرانی و خدماتی در زمینه های گازرسانی، برق رسانی و مخابراتی در استان آذربایجان شرقی بهره برداری شد

 

 

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.