اخبار مرتبط

یک مقام ژاپنی توضیح داد، تمدید این پوشش بیمه‌ای توسط پارلمان در روز چهارشنبه تصویب شد و از ماه آوریل به مدت یک سال اجرا می‌شود.

به گزارش جماران؛ یک مقام دولتی ژاپن گفت: توکیو بیمه دولتی پوشش واردات نفت از ایران را که به پالایشگاه‌های این کشور اجازه می‌دهد تا به بارگیری محموله‌های نفتی این کشور ادامه دهند، تمدید کرد.

رویترز به نقل از یک مقام دولتی ژاپن نوشت توکیو، بیمه دولتی پوشش واردات نفت از ایران را که به پالایشگاه‌های این کشور اجازه می‌دهد تا به بارگیری محموله‌های نفتی این کشور ادامه دهند، تمدید کرد.

این مقام ژاپنی توضیح داد، تمدید این پوشش بیمه‌ای توسط پارلمان در روز چهارشنبه تصویب شد و از ماه آوریل به مدت یک سال اجرا می‌شود.

درحالی‌که این تمدید پوشش بیمه امکان واردات نفت از ایران را برای کشتی‌داران فراهم می‌کند که در صورت عدم وجود آن، این امر میسر نبود، اما پالایشگاه‌های ژاپنی بعید است بتوانند محموله‌های نفت ایران را از ماه آوریل بارگیری کنند، مگر اینکه از آمریکا معافیت دریافت کنند.

پالایشگاه‌های ژاپنی به دولت این کشور فشار اورده‌اند تا تلاش کند، تمدید معافیت از تحریم‌های ایران را از دولت آمریکا دریافت کند.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.