اخبار مرتبط

اسماعیلی، معاون ارتباطات دفتر رییس‌جمهور با اشاره به سفر روحانی به گلستان:

معاون رئیس جمهوری خاطرنشان کرد: دولت مصمم است با اعطای تسهیلاتی مانند کمک های بلاعوض و وام های کم بهره و بلند مدت از مردم سیل زده گلستان حمایت کند.

به گزارش جماران؛ معاون رئیس جمهوری گفت: دولت با وجود مشکلات مالی، سیل زدگان گلستان را تنها نمی گذارد و پشتیبانی کامل برای جبران خسارت آنان را انجام خواهد داد.

محمد باقر نوبخت عصر چهارشنبه در نشست شورای هماهنگی مدیریت بحران گلستان اظهار داشت: دولت برای جبران بخشی از خسارت های سیل تاکنون 150‌ میلیارد ریال به صورت تنخواه در اختیار استان قرار داده است.

وی خاطرنشان کرد: دولت مصمم است با اعطای تسهیلاتی مانند کمک های بلاعوض و وام های کم بهره و بلند مدت از مردم سیل زده گلستان حمایت کند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور گفت: هیات دولت در جلسه صبح امروز همچنین برای جبران خسارت وارد شده به حوزه کشاورری و دامداری تصمیماتی گرفته که به زودی ابلاغ می شود.

نوبخت ادامه داد: بخش دیگر کمک‌ ها مربوط به واحدهای صنعتی است که به صورت کمک بلاعوض و تسهیلات در اختیار آنان قرار خواهد گرفت.

معاون رئیس جمهوری گفت: رفع مشکلات زیرساخت ها و بازسازی مناطق سیل زده در دستور‌ کار جدی دولت است اما در شرایط فعلی کمک به رفع کامل آبگرفتگی شهرها و مناطق مسکونی و سپس برآورد دقیق خسارت ها در اولویت قرار دارد.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

اسماعیلی، معاون ارتباطات دفتر رییس‌جمهور با اشاره به سفر روحانی به گلستان:

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.