اخبار مرتبط

محمد رضا عارف رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی طی پیامی انتصاب حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی به سمت ریاست قوه قضاییه را تبریک گفت.

به گزارش جماران؛ متن این نامه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای رئیسی

ریاست محترم قوه قضاییه

 سلام علیکم

انتصاب جنابعالی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به سمت ریاست قوه قضاییه را صمیمانه تبریک می‌گویم  و برایتان آرزوی توفیق و دست یابی به اهداف عالیه نطام جمهوری اسلامی  را در این قوه مهم و تاثیرگذار دارم.

مسئولیت خطیر ریاست قوه قضاییه که باید پناهگاه و مامن مظلومان باشد می طلبد که از تمامی ظرفیتها و دانش حقوقی حقوقدانان برجسته و نخبگان این بخش استفاده شود. در دهه پنجم انقلاب اسلامی دستگاه قضایی  باید  در جایگاهی قرار گیرد که مامن همه شهروندان عزیز کشورمان و ملجا همه مظلومان باشد . امید است با تلاش جنابعالی و  بهره گیری از تجارب طولانی خود در قوه قضاییه و استفاده از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و امام خمینی (ره) بخصوص فرمان هشت ماده ای ایشان، قوه قضاییه در طراز نظام جمهوری اسلامی ایران قرار گیرد.

در شرایط فعلی کشور  وحدت و یکپارچگی مسئولان وتقویت روحیه برادری‌های اوایل انقلاب و گفت وگوی ملی رمز موفقیت نظام اسلامی می باشد و در این بین قوه قضاییه نقش مهمی می تواند ایفا کند.

لازم  می‌دانم از تلاش‌های حضرت آیت الله آملی لاریجانی، تقدیر نموده و توفیقات ایشان را در مسئولیت ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام  از خداوند بزرگ مسألت کنم.

موفق و پیروز باشید.

محمدرضا عارف

عارف 2

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.