اخبار مرتبط

با رای اعتماد نمایندگان مجلس؛

حریرچی در دوره وزارت سید حسن هاشمی به عنوان سخنگو و معاون کل وزارت بهداشت منصوب شده بود که با حکم نمکی در این سمت ابقا شد.

به گزارش جماران؛ وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی حکمی ایرج حریرچی را در سمت معاون کل وزارت بهداشت ابقا کرد.

سعید نمکی در حکم خود خطاب به حریرچی نوشت: انتظار می‌رود ایجاد هماهنگی، همدلی و هم افزایی بین معاونان و پرهیز از هر گونه شیوه اجرایی جزیره‌ای درون سازمانی، پیگیری مستمر تصمیمات متخذه توسط معاونت‌های بخشی و تجمیع آنها به خصوص در موارد مشترک، تشکیل جلسات با دستگاه‌های برون و درون سازمانی ذیربط حول محورهای مرتبط با نظام سلامت و گسترش روابط بین بخشی، پیگیری در تدوین برنامه‌های ملی و منطقه‌ای و شیوه‌های نظارت بر آنها (بدیهی است بسته به جایگاه هر برنامه امور اصلی توسط معاونت‌های ذیربط تمشیت و جناب عالی پایش و نظارت مستمر خواهید داشت.)، پایش و نظارت روزانه، هفتگی و ماهانه بر نیازهای اساسی از قبیل دارو و تجهیزات پزشکی و پیگیری های لازم و به موقع از طریق معاونین و مدیران ذیربط انجام شود.

نمکی ادامه داد: نظرخواهی از معاونان ذیربط و تدوین برنامه‌های دوره‌ای جهت برگزاری جلسات شورای معاونان، شورای عالی، نشست روسای دانشگاه‌ها و دیگر گردهمایی‌های ضروری و تدوین برنامه‌های آتی، گردآوری پیشنهادات کلیه مدیران وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی ودسته بندی و جمع بندی آنها در راستای اداره بهینه منابع و تدوین راه کارهای اجرایی مناسب، تشکیل کارگروه ویژه جهت تدوین راه کارهای مناسب برای اجرایی شدن برنامه تقدیمی وزیر به مجلس شورای اسلامی، ساماندهی شوراهای نظارت و ارزیابی استان‌ها و شورای عالی نظارت و ارزیابی مرکزی طبق مذاکرات قبلی، انجام شود.

وزیر بهداشت نوشت: ضمن آن‌که در غیاب اینجانب به حل و فصل امور اجرایی مجموعه خواهید پرداخت؛ استقلال کامل معاونت‌های بخشی در اداره امور محوله لحاظ خواهد شد. انتظار می‌رود در غیاب اینجانب گردش امور دفتر وزیر را هدایت و پیگیری کنید. 

به گزارش جماران، حریرچی در دوره وزارت سید حسن هاشمی به عنوان سخنگو و معاون کل وزارت بهداشت منصوب شده بود که با حکم نمکی در این سمت ابقا شد.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

با رای اعتماد نمایندگان مجلس؛

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.