اخبار مرتبط

رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی گفت: ما که به صورت مستمر با همکاران رسانه‌ای در ارتباط هستیم و وضعیت‌مان روشن است. سایر دوستان و همکاران ما هم به کارهای خود مشغولند.

به گزارش جماران؛ فارس نوشت: رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی گفت برخی افرادی که به عنوان مشاور شمخانی معرفی شده‌اند، اصلا وجود خارجی ندارند.

در پی انتشار اخباری جعلی به نقل از دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی و اخیرا نیز انتشار خبری مبنی بر دستگیری کارکنان دبیرخانه این شورا و از جمله «ظریفیان یگانه» رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی، خبرنگار گروه سیاست خارجی خبرگزاری فارس امروز (شنبه) در تماسی تلفنی با ظریفیان درباره صحت و سقم این خبرها سؤال کرد.

ظریفیان در پاسخ به این سؤال که اخیراً اخبار جعلی با منشأ رسانه‌های فیک خارجی در مورد دبیرخانه و دستگیری کارکنان آن و از جمله خود شما و فرار مشاور آقای شمخانی و... در فضای مجازی زیاد شده و آیا قصد توضیح در این زمینه را ندارید؟ با خنده گفت: ما که به صورت مستمر با همکاران رسانه‌ای در ارتباط هستیم و وضعیت‌مان روشن است. سایر دوستان و همکاران ما هم به کارهای خود مشغولند.

وی همچنین عنوان کرد: برخی افراد را هم که به عنوان مشاور آقای شمخانی معرفی کرده‌اند اساساً وجود خارجی ندارند.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.